hotel Vile Park Premium ***

Hotel Vile Park Premium neposkytuje pevné ceny na rok 2024. Na Vaše přání požadovaný termín a kapacitu ověříme, zašleme cenovou nabídku a v případě zájmu pobyt zprostředkujeme.

Portorož / Slovinsko

  • Pro rodiny s dětmi
  • Novinka
  • Wellness

Ubytování

Hotel Vile Park Premium se svými 66 zrekonstruovanými pokoji Premium je součástí hotelu Vile Park, který se skládá z několika vil. Vily jsou rozesety kolem malebné zříceniny zvonice kostela svatého Bernardina. Některé z renovovaných pokojů mají balkon s výhledem na záliv a některé mají terasu s výhledem na okolní středomořskou vegetaci.

Na výběr je množství sportovních a rekreačních programů pro všechny, kteří chtějí pobyt v hotelu strávit co nejaktivněji.

Hotel nabízí 2 lůžk. pokoje (22 m²) s možností přistýlky: klimatizace, koupelna se sprchou, fén, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar, některé pokoje s balkonem, možnost propojení pokojů. Studia (30 m²) s možností 3 přistýlek: klimatizace, koupelna se sprchou, fén, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar, 3x přistýlka 80 x 190 cm (pro děti do 12 let).

4 lůžk. rodinné pokoje (34 m²): klimatizace, koupelna se sprchou, fén, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar. K dispozici palanda nebo rozkládací pohovka 80 x 190 cm pro 2 děti do 12 let.


Hotelové služby

Renovovaná restaurace Arkade s výhledem na moře nabízí snídaně a večeře formou bufetu. Podávají se zde místní a mezinárodní jídla. Recepce 24 hodin, kavárna Istriana v hotelu Histrion, restaurace Taverna s místní a středomořskou kuchyní, Beach Bar, parkování zdarma, garáže za poplatek, půjčovna kol za poplatek.


Wellness

Zrekonstruovaný Hotel Vile Park nabízí pro hotelové hosty bazén a dětský bazén s vodními efekty. Na travnaté části břehu je pláž s lehátky a slunečníky a bar s širokou nabídkou osvěžujících nápojů.

Hosté dále využívají vodní park Termaris v sousedním hotelu Histrion. Vodní park je největší bazénový komplex s vyhřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží, vodní plocha o rozloze více než 2 400 m², rozdělený na zónu odpočinku (bazény, vířivky, odpočívárny, venkovní terasa, bar na bazénu) a zónu zábavných vodních aktivit. Dále hosté mohou za poplatek využívat svět saun a masáží – Benedicta, rozprostírající se na ploše větší než 600 m². Jsou zde nabízeny procedury s přírodními ingrediencemi jako je olivový olej, sůl, hrozny, růže a místní byliny, aromaterapie, zvukové terapie, solná sauna a kosmetické procedury. Za poplatek pronájem kol, tenis a potápění. Animační programy pro děti (červenec, srpen).

Portorož - hotel Vile Park Premium ***

POLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Portorož - hotel Vile Park Premium *** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
27. 03. – 20. 12. 2024 1 noc polopenze

Portorož

Praha – Portorož 768 km, Brno – Portorož 627 km, Ostrava – Portorož 793 km, Písek – Portorož 669 km

V Terstském zálivu na slovinském pobřeží Jadranského moře najdete malebný kout – největší a nejlépe vybavené slovinské přímořské a klimatické lázně – přístav Portorož. Název Portorož neboli „přístav růží“ odkazuje k úchvatným rozkvetlým zahradám ve městě, ve kterých právě růže dominují. Převažuje zde poklidný rytmus s příjemnou atmosférou kaváren, obchůdků a taveren. V sezóně to tu však žije dlouho do noci či do rána. Krásné procházky zažijete na příjemné přímořské promenádě a relaxovat můžete na sluncem zalité nejdelší písečné pláži slovinského pobřeží. Toto město nemá památky, ale jen luxusní hotely, vyhlášené restaurace a zábavní podniky s kasiny, díky nimž si město vysloužilo přízvisko jadranské Monte Carlo.


Ceník

Slovinsko - Portorož - hotel Vile Park Premium ***