AKTUÁLNĚ (21.7. 2022)

Informujeme Vás, že hotel Répce Gold (Bükfürdő) bude od 1.9.2022 z důvodu rekonstrukce kompletně uzavřen a rekonstrukce nebude probíhat za provozu, jak bylo původně plánováno.

I nadále je možné objednávat pobyty s AKCÍ 4=3 na podzimní období v hotelu Répce (Bükfürdő). Více informací viz aktuální ceník u hotelu. Doporučujeme včasnou rezervaci, kapacita je omezená !

V prodeji jsou autobusové zájezdy na Vánoce (Maďarsko, Slovinsko) a na Silvestra (Maďarsko) a opět Greenfield Hotel Golf & Spa**** (Bükfürdő), kde platí AKCE 4=3, nástupy kdykoliv.

 

AKTUÁLNĚ (26.5.2022)

Maďarsko – pohonné hmoty
Od 27.5.2022 platí v Maďarsku “zastropované” ceny pohonných hmot pouze pro motorová vozidla s maďarskou SPZ. 

 

AKTUÁLNĚ (14.3.2022)

PALIVOVÝ PŘÍPLATEK

Informujeme Vás, že z důvodu aktuální politické situace, došlo ke zvýšení cen pohonných hmot a dopravci nám navýšili ceny služeb. Velmi nás to mrzí, ale jsme nuceni navýšit ceny autobusových zájezdů, které se budou konat v období 24.4. – 31.12.2022.

Palivový příplatek: 180 Kč / osoba / zájezd

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUÁLNĚ (11.3.2022)

- Nabídku zájezdů a pobytů najdete na www.hungariatour.cz. Katalog v tištěné podobě nebyl pro rok 2022 vydán.

- Maďarsko a Slovinsko mají otevřené hranice. Vstup do hotelů, restaurací a lázní je bez omezení. Přesto (nejen vzhledem k momentální politické situaci ve světě) doporučujeme i nadále sledovat aktuální informace na: www.mzv.cz,  Maďarsko · Covid Portál.

- Cestovní doklady: od 1.9.2021 je povinnost předložit na recepci hotelu (při check-in) platné cestovní doklady s fotografií (cestovní pas, občanský průkaz) nejen u dospělých osob, ale i u dětí.

- Do zahraničí nedoporučujeme cestovat bez sjednání cestovního pojištění včetně připojištění na Covid-19.