AKTUÁLNĚ (26.11.2021)

Velmi nás to mrzí, ale z důvodu aktuálního vývoje epidemiologické situace nebudeme přijímat nové objednávky na pobyty pro období  26.11. – 31.12.2021. Děkujeme za pochopení.

 

AKTUÁLNĚ (19.11.2021)

Informujeme Vás, že dle aktuálních a dostupných informací (ke dni 19.11.2021), Maďarsko neplánuje uzavření hotelů ani lázeňských zařízení. V případě, že se situace změní, budeme Vás informovat. V ubytovacích a lázeňských zařízeních je nutné respektovat interní hygienická nařízení (např. nosit na určených místech respirátory atd.). I nadále doporučujeme sledovat aktuální informace na www.mzv.cz  týkající se vstupu nejen do Maďarska, ale i na území tranzitních států (Rakousko, Slovensko).

 

AKTUÁLNĚ (2.11.2021)

Před návratem do ČR platí povinnost vyplnit příjezdový formulář (platí pro osoby nad 12 let). V případě cestování veřejnou dopravou (týká se i zájezdových autobusů) jsou neočkované osoby nad 12 let povinny podstoupit před cestou zpět antigenní nebo PCR test v Maďarsku (za poplatek). Po vstupu do ČR platí pro všechny neočkované osoby nad 12 let povinnost podstoupit v rozmezí 5. až 7. dne PCR test. Do doby negativního výsledku PCR testu musí přicestující všude (mimo domov) nosit respirátor. Aktuální informace sledujte na stránkách mzv.cz.

 

AKTUÁLNĚ (26.10.2021)

Vzhledem k situaci týkající se onemocnění covid-19, která přináší nová nařízení a povinnosti pro cestování, budeme u autobusových zájezdů přijímat pouze objednávky očkovaných osob. Týká se objednávek na rok 2021 i 2022 a platí do odvolání.
Činíme tak proto, že Vám chceme zajistit  nerušenou dovolenou a též zamezit dalším vícenákladům (např. za povinné testování při návratu zpět). Děkujeme za pochopení.

 

AKTUÁLNĚ (25.10.2021)

Před návratem do ČR platí povinnost vyplnit příjezdový formulář. V případě cestování veřejnou dopravou (týká se i zájezdových autobusů) jsou neočkované osoby nad 12 let povinny podstoupit před cestou zpět antigenní nebo PCR test v Maďarsku (za poplatek). Po vstupu do ČR je nutné se nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den, podrobit PCR testu (platí pro neočkované osoby nad 12 let). Do doby výsledku testu je nutná samoizolace. Aktuální informace sledujte na stránkách mzv.cz.

 
AKTUÁLNĚ (2.9.2021)

CESTOVNÍ DOKLADY: od 1.9.2021 je povinnost předložit na recepci hotelu (při Check-in) platné cestovní doklady s fotografií (cestovní pas, občanský průkaz) nejen u dospělých osob, ale i u dětí.

 

AKTUÁLNĚ (6.8.2021)

Aktuální nařízení vydané pro vstup do Maďarska: osoby cestující do Maďarska pozemní cestou, mohou vstoupit na území Maďarska bez omezení,  tj. bez povinnosti doložit bezinfekčnost (certifikát o provedeném očkování nebo prodělané nemoci).
Vzhledem ke stále se měnícím podmínkám pro vycestování do zahraničí Vám doporučujeme plánovat termín Vašeho pobytu nejdříve 14 dnů po ukončeném očkování. Zpřísnění podmínek pro vycestování (např. vstup do  země pouze pro očkované osoby) nebude důvodem pro bezplatné stornování zájezdu. Dítě do 18 let může s očkovanými rodiči cestovat bez jakéhokoliv testování.
Aktuální informace: Maďarsko · Covid Portál