Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

Grand Hotel Bernardin*****

Portorož / Slovinsko

NOVINKA
- POBYTY U MOŘE CENA OD 2 290 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness
  • Novinka
  • Pro rodiny s dětmi

Ubytování

Prestižní Grand Hotel Bernardin leží přímo u moře mezi městy Portorož a Piran. Nabízí vynikající wellness centrum Paradise Spa se saunami a různými masážemi a krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou. Hotel má luxusní soukromou pláž, která je oficiálně v provozu od 15.6. – 15.9. Provoz může být upraven dle počasí. Pláž je možno využívat i mimo toto období, ale s omezenou nabídkou služeb.

Hotel poskytuje ubytování v pokojích DELUXE, rodinných pokojích DELUXE a SUITECH. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan, WC, SAT-TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar, balkon s výhledem na Jaderské moře.


Hotelové služby

Hosté mohou navštívit 2 gurmánské restaurace, které připravují pokrmy moderní slovinské a středomořské kuchyně. Na místě je i několik café barů, piano bar, prostorná terasa a největší kongresové centrum Slovinska. Hostům hotelu je k dispozici bezplatné parkování na hotelovém parkovišti nebo parkování v garáži za poplatek.


Wellness

Wellness centrum Paradise nabízí krytý bazén s mořskou vodou, saunu (za poplatek), vířivku, posilovnu. V období 15.7. – 20.8. je wellness uzavřeno. Hosté hotelu mohou dále využívat od cca 1.7. vodní park Termaris, který je od hotelu Bernardin vzdálen cca 400 m a nachází se v hotelu Histrion. Od 1.11.2019 probíhá kompletní rekonstrukce vodního parku. Za poplatek pronájem kol, tenis a potápění. Animační programy pro děti (červenec, srpen).

Portorož - Grand Hotel Bernardin*****

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (=úhrada zálohy ve výši 50 %) do 31.3. - platí pro pobyty v termínu 21.5. – 11.10. (v období 3.7. – 6.9. lze SLEVU uplatnit pouze při pobytu min. 7 nocí).

POLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Portorož - Grand Hotel Bernardin***** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
21. 05. – 03. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 2 690 Kč
03. 07. – 17. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 3 050 Kč
17. 07. – 23. 08. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 3 350 Kč
23. 08. – 06. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 3 050 Kč
06. 09. – 20. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 2 690 Kč
20. 09. – 11. 10. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Deluxe (balkon, výhled na moře) 2 290 Kč

Portorož

Praha – Portorož 768 km, Brno – Portorož 627 km, Ostrava – Portorož 793 km, Písek – Portorož 669 km

V Terstském zálivu na slovinském pobřeží Jadranského moře najdete malebný kout – největší a nejlépe vybavené slovinské přímořské a klimatické lázně – přístav Portorož. Název Portorož neboli „přístav růží“ odkazuje k úchvatným rozkvetlým zahradám ve městě, ve kterých právě růže dominují. Převažuje zde poklidný rytmus s příjemnou atmosférou kaváren, obchůdků a taveren. V sezóně to tu však žije dlouho do noci či do rána. Krásné procházky zažijete na příjemné přímořské promenádě a relaxovat můžete na sluncem zalité nejdelší písečné pláži slovinského pobřeží. Toto město nemá památky, ale jen luxusní hotely, vyhlášené restaurace a zábavní podniky s kasiny, díky nimž si město vysloužilo přízvisko jadranské Monte Carlo.


Ceník

2020 Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Bernardin (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Grand Hotel Bernardin*****.

Slovinsko - Portorož - Grand Hotel Bernardin*****