Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

San Simon Resort

Izola / Slovinsko

NOVINKA
- POBYTY U MOŘE CENA OD 1 490 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness
  • Novinka
  • Pro rodiny s dětmi

Ubytování

Hotelový komplex San Simon Resort se nachází v bujné středomořské zeleni v nedotčeném rohu slovinského pobřeží, na místě, kde jsou stále vidět zbytky starověkého přístavu Haliaetium z římských dob. Město Izola s bohatou historií a zajímavou architekturou je vzdálené zhruba 15 minut chůze.

Hotelový resort leží přímo u moře, v rozlehlé zahradě, kde je k dispozici restaurace, bar, dětské hřiště a mini klub pro děti, krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou v hotelu Haliateum****, posilovna, Wellness a Spa v hotelu Mirta**** (bylinná sauna, suchá finská sauna, infračervená sauna, římská parní lázeň, ledová jeskyně, vířivka, široká nabídka relaxačních masáží), hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty, minigolf a v neposlední řadě mírně svažitá písečná pláž, jejíž část leží v akátovém háji s přírodním stínem. Na pláži lze za příplatek využívat největší skluzavky na slovinském pobřeží. Pro hotelové hosty je parkoviště zdarma.

V hotelovém komplexu San Simon Vám nabízíme ubytování ve dvou hotelech:

Hotel Haliaetum****

Hotel se zaměřuje na zajištění pohodlné dovolené pro rodiny s dětmi. Celkem má 32 rodinných pokojů a spoustu doplňkových služeb pro rodiny s dětmi, jako je dětské menu, dětský koutek, dětské hřiště, mini klub. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou / sprchou, WC, fén, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar, balkon.

Hotelové služby: restaurace s výhledem na moře, aperitiv bar, recepce 24 hodin, směnárna, obchod, internetový koutek, trezor, parkoviště.

Hotel Mirta****

Depandance Mirta má 43 dvoulůžkových pokojů s možností jedné nebo dvou přistýlek a apartmá typu Junior. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, telefon, trezor, mini-bar, balkon s částečným výhledem na moře.

Hotelové služby: recepce se nachází v hotelu Haliaetum. Snídaně a večeře se podávají v restauraci naproti hotelu.

Izola - San Simon Resort

V období 20.6. – 6.9. je možno objednat ALL INCLUSIVE SERVICE (doplatek se účtuje k ceně ubytování s polopenzí).

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (=úhrada zálohy ve výši 50 %) do 31.3. - platí pro pobyty v termínu 21.5. – 11.10. (v období 3.7. – 6.9. lze SLEVU uplatnit pouze při pobytu min. 7 nocí).

SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Izola - San Simon Resort - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
21. 05. – 03. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 850 Kč
03. 07. – 17. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 2 050 Kč
17. 07. – 23. 08. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 2 150 Kč
23. 08. – 06. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 2 050 Kč
06. 09. – 20. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 850 Kč
20. 09. – 11. 10. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 490 Kč

Izola

Izola – město u Jadranu s nádechem Itálie a bohatou historií   NOVINKA

Malé rybářské město Izola, které vás vtáhne svým poklidným tempem a středověkou atmosférou, se podobá, stejně jako Piran, italským Benátkám. Podobnost není náhodná, Italové byli v Izole v dřívějších dobách skutečně usídleni.

Doporučená trasa městem začíná u kostela sv. Marie Alietské (11. st.), o kousek dál na protější straně navštivte paláce Manzioli a Lovisato, které jsou v současnosti využívány k uměleckým výstavám a kde si můžete dát v místním vinném baru sklenku dobrého vína na osvěžení. Potom pokračujte k paláci Besenghi deghli Ughi, pozdně baroknímu paláci, který je v současnosti využíván jako hudební škola. Součástí vnitřních prostor je dochovaná bohatá knihovna čítající více než 3000 kopií různých knih a rukopisů, pocházejících ze 16. a 17. století. Pozornost upoutává kamenný lev na rohu paláce, jenž byl nalezen ve 13. století mezi ruinami dřívější budovy, která tu stála ještě dávno před výstavbou paláce. Odtud se vydejte ke kostelu sv. Maura se zvonicí. Na místě současného kostela stál původně kostel menší, který byl postaven roku 1356. Současný kostel s nezvyklou lososovou barvou tu stojí od 16. století a spolu s kamennou gotickou zvonicí tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města. Poté pokračujte k pobřeží a procházkou podél moře přijdete k Městskému paláci s reliéfem lva s knihou, který dohlíží na dění v přístavu. Původně gotická stavba dostala v 17. století barokní fasádu, která utváří současný vzhled budovy. Také vnitřní prostory procházely v průběhu času přeměnou. Dnes tu sídlí a úřaduje místní zastupitelstvo. Při procházce ulicemi můžete kromě nákupu nejrůznějších suvenýrů nakouknout pod ruce místním umělcům tvořícím svá díla, která zde také prodávají v místních uměleckých galeriích.


Ceník

2020 Slovinsko - MOŘE (pobyty autobusem 6 nocí).pdf

Stáhnout ceník pro San Simon Resort.

Slovinsko - Izola - San Simon Resort