Vážení klienti,

 z nařízení vlády jsme byli nuceni uzavřít naše pobočky. Toto nařízení je aktuálně platné do 1. dubna 2020.

Z důvodu aktuální situace jsou zrušené veškeré pobyty a zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020.

Ujišťujeme Vás, že úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které se nemohly uskutečnit v období 12.3. – 31.5.2020, Vám vrátíme.

Dle vývoje situace budeme postupovat i u zakoupených zájezdů na následující měsíce. 

 

Prosím,v souvislosti se vzniklou situací Vás žádáme:

1/ Nekontaktujte nás ohledně zrušených pobytů pro období 12.3. - 31.5.2020, budeme Vás postupně kontaktovat.

2/ Nezasílejte žádosti o storna pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

3/ Nezasílejte žádosti o změny termínů pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

4/ Nezasílejte požadavky na nové objednávky pobytů do Maďarska a do Slovinska.

5/ Případné požadavky na zrušení pobytů a zájezdů dle našich Všeobecných stornovacích podmínek na období od 1.6.2020 do 31.12.2020 nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01.

 

 Jakmile bude provoz cestovní kanceláře CK Hungariatour s.r.o. obnoven, budeme Vás informovat na našich www.hungariatour.cz.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na našich www.hungariatour.cz.

Infolinka pouze na případy, které se netýkají výše uvedených informací – 737 332 565.

 

Věříme, že se situace s přispěním nás všech, tím že budeme respektovat aktuální nařízení vlády, v nejbližších dnech zlepší. 

Vaše CK HUNGARIATOUR.

San Simon Resort

Izola / Slovinsko

NOVINKA
- ZÁJEZDY K MOŘI CENA OD 10 400 Kč / osoba / 5 nocí

  • Wellness
  • Novinka
  • Pro rodiny s dětmi

Ubytování

Hotelový komplex San Simon Resort se nachází v bujné středomořské zeleni v nedotčeném rohu slovinského pobřeží, na místě, kde jsou stále vidět zbytky starověkého přístavu Haliaetium z římských dob. Město Izola s bohatou historií a zajímavou architekturou je vzdálené zhruba 15 minut chůze.

Hotelový resort leží přímo u moře, v rozlehlé zahradě, kde je k dispozici restaurace, bar, dětské hřiště a mini klub pro děti, krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou v hotelu Haliateum****, posilovna, Wellness a Spa v hotelu Mirta**** (bylinná sauna, suchá finská sauna, infračervená sauna, římská parní lázeň, ledová jeskyně, vířivka, široká nabídka relaxačních masáží), hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty, minigolf a v neposlední řadě mírně svažitá písečná pláž, jejíž část leží v akátovém háji s přírodním stínem. Na pláži lze za příplatek využívat největší skluzavky na slovinském pobřeží. Pro hotelové hosty je parkoviště zdarma.

V hotelovém komplexu San Simon Vám nabízíme ubytování ve dvou hotelech:

Hotel Haliaetum****

Hotel se zaměřuje na zajištění pohodlné dovolené pro rodiny s dětmi. Celkem má 32 rodinných pokojů a spoustu doplňkových služeb pro rodiny s dětmi, jako je dětské menu, dětský koutek, dětské hřiště, mini klub. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou / sprchou, WC, fén, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar, balkon.

Hotelové služby: restaurace s výhledem na moře, aperitiv bar, recepce 24 hodin, směnárna, obchod, internetový koutek, trezor, parkoviště.

Hotel Mirta****

Depandance Mirta má 43 dvoulůžkových pokojů s možností jedné nebo dvou přistýlek a apartmá typu Junior. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fén, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, telefon, trezor, mini-bar, balkon s částečným výhledem na moře.

Hotelové služby: recepce se nachází v hotelu Haliaetum. Snídaně a večeře se podávají v restauraci naproti hotelu.

Izola - San Simon Resort

V období 20.6. – 6.9. je možno objednat ALL INCLUSIVE SERVICE (doplatek se účtuje k ceně ubytování s polopenzí).

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (=úhrada zálohy ve výši 50 %) do 31.3. - platí pro pobyty v termínu 21.5. – 11.10. (v období 3.7. – 6.9. lze SLEVU uplatnit pouze při pobytu min. 7 nocí).

SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Izola - San Simon Resort - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
13. 09. – 19. 09. 2020 6 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 12 590 Kč
Trasa C: Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice - Třeboň

Izola

Izola – město u Jadranu s nádechem Itálie a bohatou historií   NOVINKA

Malé rybářské město Izola, které vás vtáhne svým poklidným tempem a středověkou atmosférou, se podobá, stejně jako Piran, italským Benátkám. Podobnost není náhodná, Italové byli v Izole v dřívějších dobách skutečně usídleni.

Doporučená trasa městem začíná u kostela sv. Marie Alietské (11. st.), o kousek dál na protější straně navštivte paláce Manzioli a Lovisato, které jsou v současnosti využívány k uměleckým výstavám a kde si můžete dát v místním vinném baru sklenku dobrého vína na osvěžení. Potom pokračujte k paláci Besenghi deghli Ughi, pozdně baroknímu paláci, který je v současnosti využíván jako hudební škola. Součástí vnitřních prostor je dochovaná bohatá knihovna čítající více než 3000 kopií různých knih a rukopisů, pocházejících ze 16. a 17. století. Pozornost upoutává kamenný lev na rohu paláce, jenž byl nalezen ve 13. století mezi ruinami dřívější budovy, která tu stála ještě dávno před výstavbou paláce. Odtud se vydejte ke kostelu sv. Maura se zvonicí. Na místě současného kostela stál původně kostel menší, který byl postaven roku 1356. Současný kostel s nezvyklou lososovou barvou tu stojí od 16. století a spolu s kamennou gotickou zvonicí tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města. Poté pokračujte k pobřeží a procházkou podél moře přijdete k Městskému paláci s reliéfem lva s knihou, který dohlíží na dění v přístavu. Původně gotická stavba dostala v 17. století barokní fasádu, která utváří současný vzhled budovy. Také vnitřní prostory procházely v průběhu času přeměnou. Dnes tu sídlí a úřaduje místní zastupitelstvo. Při procházce ulicemi můžete kromě nákupu nejrůznějších suvenýrů nakouknout pod ruce místním umělcům tvořícím svá díla, která zde také prodávají v místních uměleckých galeriích.


Ceník

2020 Slovinsko - MOŘE (pobyty autobusem 6 nocí).pdf

Stáhnout ceník pro San Simon Resort.

Slovinsko - Izola - San Simon Resort