Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

hotel Salinera****

Strunjan / Slovinsko

NOVINKA
- POBYTY U MOŘE CENA OD 1 590 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness
  • Novinka
  • Pro rodiny s dětmi

Ubytování

Hotelový komplex Salinera Resort nabízí ubytování v hotelu Salinera****/***. Hotel s výhledem na záliv a v docházkové vzdálenosti od nejbližší oblázkové pláže je obklopen borovicemi a bujnou středomořskou vegetací. Pláž je oficiálně v provozu od 15.6. – 15.9., provoz může být upraven dle počasí. Pláž je možno využívat i mimo toto období, ale s omezenou nabídkou služeb. Přímo u hotelu se nachází bioenergetický park, který využívá tradiční léčebné metody a nabízí tak relaxaci v přírodním prostředí. Z resortu dojdete pěšky do přírodní rezervace Strunjan nebo do historického centra Piranu, které leží 4,5 km daleko.

Hotel poskytuje tříhvězdičkové pokoje STANDARD, vybavené koupelnou se sprchou, fénem, WC, TV, telefonem, Wi-Fi a čtyřhvězdičkové pokoje SUPERIOR po rekonstrukci, vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, WC, TV, telefonem, Wi-Fi, mini-barem, balkonem.


Hotelové služby

Restaurace zaměřená na jídla mezinárodní kuchyně. Areta bar, plážový bar. Recepce 24 hodin, dětský koutek, dětské hřiště, pláž, půjčovna kol, bezplatné parkoviště.


Wellness

Hoteloví hosté využívají velký venkovní bazén a malý dětský bazén. Venkovní část bazénového komplexu má velkou sluneční terasu s lehátky a slunečníky. V hotelu je k dispozici krytý plavecký bazén s mořskou vodou, 2x whirlpool, dětský bazén (v červenci jsou uzavřeny). Wellness centrum Syra nabízí léčebné a wellness procedury za poplatek. Součástí je svět saun (turecká sauna, finská sauna, infračervená nebo istrijská bio sauna, ochlazovací bazén, odpočívárna s lehátky) za poplatek.

Strunjan - hotel Salinera****

V období 20.6. – 6.9. je možno objednat ALL INCLUSIVE SERVICE (doplatek se účtuje k ceně ubytování s polopenzí).

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (=úhrada zálohy ve výši 50 %) do 31.3. - platí pro pobyty v termínu 21.5. – 11.10. (v období 3.7. – 6.9. lze SLEVU uplatnit pouze při pobytu min. 7 nocí).

POLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Strunjan - hotel Salinera**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
21. 05. – 03. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 1 690 Kč
03. 07. – 17. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 1 890 Kč
17. 07. – 23. 08. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 2 150 Kč
23. 08. – 06. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 1 890 Kč
06. 09. – 20. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 1 690 Kč
20. 09. – 11. 10. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior (balkon, AC) 1 590 Kč

Strunjan

Praha – Strunjan 764 km, Brno – Strunjan 624 km, Ostrava – Strunjan 790 km, Písek – Strunjan 665 km

V polovině cesty mezi Izolou a Piranem leží světlými skalami lemovaný poloostrov Strunjan, na kterém se rozkládá přírodní rezervace. Nejpůsobivější je 80metrový strunjanský klif, vůbec nejvyšší útes na Jadranském pobřeží. Útes se tyčí nad Měsíčním zálivem, který je bohatý na mořské trávy a kde je naleziště škeblí. Do rezervace se dostanete podél moře ze Simonova zálivu (Izola) nebo z koupaliště ve Strunjanu. Cesta vede i nahoře po okraji útesu, odkud jsou krásné výhledy až do Terstu a za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům Alp. Od velkého kříže se dá sejít dolů k moři. Ve Strunjanu najdete také saliny, kde se dodnes těží tradičním způsobem mořská sůl. Na břehu Strunjanské zátoky jsou pak situovány hotelové komplexy a pláže (hotel Salinera, hotel Oleander, kemp Strunjan aj).


Ceník

2020 Slovinsko - MOŘE (pobyty autobusem 5 nocí, 6 nocí).pdf

Stáhnout ceník pro hotel Salinera****.

Slovinsko - Strunjan - hotel Salinera****