Vážení klienti,

 z nařízení vlády jsme byli nuceni uzavřít naše pobočky. Toto nařízení je aktuálně platné do 1. dubna 2020.

Z důvodu aktuální situace jsou zrušené veškeré pobyty a zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020.

Ujišťujeme Vás, že úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které se nemohly uskutečnit v období 12.3. – 31.5.2020, Vám vrátíme.

Dle vývoje situace budeme postupovat i u zakoupených zájezdů na následující měsíce. 

 

Prosím,v souvislosti se vzniklou situací Vás žádáme:

1/ Nekontaktujte nás ohledně zrušených pobytů pro období 12.3. - 31.5.2020, budeme Vás postupně kontaktovat.

2/ Nezasílejte žádosti o storna pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

3/ Nezasílejte žádosti o změny termínů pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

4/ Nezasílejte požadavky na nové objednávky pobytů do Maďarska a do Slovinska.

5/ Případné požadavky na zrušení pobytů a zájezdů dle našich Všeobecných stornovacích podmínek na období od 1.6.2020 do 31.12.2020 nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01.

 

 Jakmile bude provoz cestovní kanceláře CK Hungariatour s.r.o. obnoven, budeme Vás informovat na našich www.hungariatour.cz.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na našich www.hungariatour.cz.

Infolinka pouze na případy, které se netýkají výše uvedených informací – 737 332 565.

 

Věříme, že se situace s přispěním nás všech, tím že budeme respektovat aktuální nařízení vlády, v nejbližších dnech zlepší. 

Vaše CK HUNGARIATOUR.

hotel Histrion****

Portorož / Slovinsko

NOVINKA
- ZÁJEZDY K MOŘI CENA OD 13 590 Kč / osoba / 6 nocí

  • Wellness
  • Vstup do aquaparku
  • Novinka
  • Pro rodiny s dětmi

Ubytování

Hotel Histrion charakterizuje exkluzivní poloha na oblázkové pláži mezi historickými městy Portorož a Piran. Nabízí vodní park, venkovní a krytý bazén a wellness centrum. Hosté mohou zdarma využívat plážovou část hotelu Histrion nebo sousedního hotelu Vile Park. Na výběr je množství sportovních a rekreačních programů pro všechny, kteří chtějí pobyt v hotelu Histrion strávit co nejaktivněji.

Hotel nabízí zrekonstruované 1 a 2 lůžkové pokoje SUPERIOR a rodinné pokoje ISTRIANA. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan, WC, TV, telefon, rádio, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar, balkon s výhledem na Jaderské moře nebo lagunu s jedinečným malým přístavem.


Hotelové služby

Součástí komplexu jsou čtyři restaurace. Na terase restaurace Barka si v létě můžete vychutnat výtečné speciality středomořské kuchyně, originální sezonní pokrmy, výborné grilované maso nebo vybírat z široké nabídky lahodných vín. Bohaté snídaně jsou podávané v restauraci Pristan na prvním patře, která klade velký důraz na rozmanitost a čerstvost. V přízemí najdete italskou restauraci Taverna Mediteran, s nabídkou italských specialit včetně různých druhů těstovin a slavných italských slaných koláčů. Jídlo je servírované v zimní zahradě s nádherným výhledem na moře. Hned vedle kasina na prvním patře se nachází elegantní restaurace Mesečeva s nabídkou výborných delikates. V létě se hosté mohou občerstvit v hotelovém baru na pláži.

V hotelovém komplexu se nachází hřiště, dárkový obchod, turistické informace, kasino, počítačový a dětský koutek. Hosté mohou využívat hotelové parkoviště zdarma.


Wellness

V hotelu bude od cca 1.7. k dispozici vodní park Termaris (od 1.11. 2019 probíhá jeho kompletní rekonstrukce). Vodní park je největší bazénový komplex s vyhřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží, vodní plocha o rozloze více než 2 400 m², rozdělený na zónu odpočinku (bazény, vířivky, odpočívárny, venkovní terasa, bar na bazénu) a zónu zábavných vodních aktivit (tobogány, lezecká stěna). Dále hosté mohou za poplatek využívat svět saun a masáží – Benedicta, rozprostírající se na ploše větší než 600 m². Jsou zde nabízeny procedury s přírodními ingrediencemi jako je olivový olej, sůl, hrozny, růže a místní byliny, aromaterapie, zvukové terapie, solná sauna a kosmetické procedury. Za poplatek pronájem kol, tenis a potápění. Animační programy pro děti (červenec, srpen).

Portorož - hotel Histrion****

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (=úhrada zálohy ve výši 50 %) do 31.3. - platí pro pobyty v termínu 21.5. – 11.10. (v období 3.7. – 6.9. lze SLEVU uplatnit pouze při pobytu min. 7 nocí).

POLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Portorož - hotel Histrion**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
06. 09. – 12. 09. 2020 6 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 13 590 Kč
Trasa B3: Praha - Humpolec - Jihlava - Brno
Trasa D: Frýdek-Místek - Ostrava - Opava - Nový Jičín - Hranice - Olomouc - Prostějov - Vyškov - Brno
13. 09. – 19. 09. 2020 6 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 13 590 Kč
Trasa C: Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice - Třeboň

Portorož

Praha – Portorož 768 km, Brno – Portorož 627 km, Ostrava – Portorož 793 km, Písek – Portorož 669 km

V Terstském zálivu na slovinském pobřeží Jadranského moře najdete malebný kout – největší a nejlépe vybavené slovinské přímořské a klimatické lázně – přístav Portorož. Název Portorož neboli „přístav růží“ odkazuje k úchvatným rozkvetlým zahradám ve městě, ve kterých právě růže dominují. Převažuje zde poklidný rytmus s příjemnou atmosférou kaváren, obchůdků a taveren. V sezóně to tu však žije dlouho do noci či do rána. Krásné procházky zažijete na příjemné přímořské promenádě a relaxovat můžete na sluncem zalité nejdelší písečné pláži slovinského pobřeží. Toto město nemá památky, ale jen luxusní hotely, vyhlášené restaurace a zábavní podniky s kasiny, díky nimž si město vysloužilo přízvisko jadranské Monte Carlo.


Ceník

2020 Slovinsko - MOŘE (pobyty autobusem 5 nocí, 6 nocí).pdf

Stáhnout ceník pro hotel Histrion****.

Slovinsko - Portorož - hotel Histrion****