hotel Histrion****

Hotel Histrion neposkytuje pevné ceny na rok 2024. Na Vaše přání požadovaný termín a kapacitu ověříme, zašleme cenovou nabídku a v případě zájmu pobyt zprostředkujeme.

Portorož / Slovinsko

NOVINKA
- ZÁJEZD K MOŘI CENA OD 9 690 Kč / osoba / 4 noci

  • Pro rodiny s dětmi
  • Wellness
  • Vstup do aquaparku

Ubytování

Hotel Histrion charakterizuje exkluzivní poloha na pláži mezi historickými městy Portorož a Piran. Nabízí vodní park, venkovní a krytý bazén a wellness centrum. Hosté mohou zdarma využívat plážovou část hotelu Histrion nebo sousedního hotelu Vile Park (lehátka za poplatek). Na výběr je množství sportovních a rekreačních programů pro všechny, kteří chtějí pobyt v hotelu Histrion strávit co nejaktivněji.

Hotel nabízí zrekonstruované 1 a 2 lůžkové pokoje SUPERIOR a rodinné pokoje ISTRIANA. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan, WC, TV, telefon, rádio, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar, balkon s výhledem na Jaderské moře nebo lagunu s jedinečným malým přístavem.


Hotelové služby

Hotelová restaurace podává místní a mezinárodní jídla. V hotelovém komplexu se nachází hřiště, dárkový obchod, turistické informace, kasino, počítačový a dětský koutek. Hosté mohou využívat hotelové parkoviště zdarma.


Wellness

V hotelu je k dispozici vodní park Termaris. Vodní park je největší bazénový komplex s vyhřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží, vodní plocha o rozloze více než 2 400 m², rozdělený na zónu odpočinku (bazény, vířivky, odpočívárny, venkovní terasa, bar na bazénu) a zónu zábavných vodních aktivit. Dále hosté mohou za poplatek využívat svět saun a masáží – Benedicta, rozprostírající se na ploše větší než 600 m². Jsou zde nabízeny procedury s přírodními ingrediencemi jako je olivový olej, sůl, hrozny, růže a místní byliny, aromaterapie, zvukové terapie, solná sauna a kosmetické procedury. Za poplatek pronájem kol, tenis a potápění. Animační programy pro děti (červenec, srpen).

Portorož - hotel Histrion****

POLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

 

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Portorož - hotel Histrion**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
22. 12. – 22. 12. 2024 1 noc polopenze

Portorož

Praha – Portorož 768 km, Brno – Portorož 627 km, Ostrava – Portorož 793 km, Písek – Portorož 669 km

V Terstském zálivu na slovinském pobřeží Jadranského moře najdete malebný kout – největší a nejlépe vybavené slovinské přímořské a klimatické lázně – přístav Portorož. Název Portorož neboli „přístav růží“ odkazuje k úchvatným rozkvetlým zahradám ve městě, ve kterých právě růže dominují. Převažuje zde poklidný rytmus s příjemnou atmosférou kaváren, obchůdků a taveren. V sezóně to tu však žije dlouho do noci či do rána. Krásné procházky zažijete na příjemné přímořské promenádě a relaxovat můžete na sluncem zalité nejdelší písečné pláži slovinského pobřeží. Toto město nemá památky, ale jen luxusní hotely, vyhlášené restaurace a zábavní podniky s kasiny, díky nimž si město vysloužilo přízvisko jadranské Monte Carlo.


Ceník

Slovinsko - Portorož - hotel Histrion****