Hotel Kompas ****

Kranjska Gora / Slovinsko

NOVINKA
- BALÍČKY 2 noci, 5 nocí, 7 nocí CENA OD 3 490 Kč / osoba / 2 noci

  • Pro rodiny s dětmi
  • Novinka
  • Wellness

Ubytování

Hotel Kompas stojí na okraji města Kranjska Gora uprostřed rozlehlých zahrad a zelených luk. Najdete zde wellness a sjezdovky se nachází nedaleko. Pokoje svým designem souzní se sportovní atmosférou místa. Tento hotel je ideální jak pro skupiny sportovců, tak pro rodiny s dětmi, které mohou v hotelu využít dětskou hernu nebo venkovní dětské hřiště.

Hotel nabízí 1, 2, 3 lůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmány, vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, mini-barem, TV, Wi-Fi, telefonem a trezorem.


Hotelové služby

V hotelové restauraci se podávají jídla tradiční slovinské kuchyně. Recepce 24 hodin, bezplatné připojení k internetu, parkoviště.


Wellness

Hoteloví hosté mohou využívat wellness centrum přímo v hotelu, které zahrnuje tureckou parní lázeň, saunu a krytý bazén nebo mohou navštívit vodní park Aqua Larix v hotelovém komplexu Ramada Resort. Aqua Larix s vodní plochou 400 m² – krytý bazén 30 °C, vířivka 36 °C, svět sauny (finská sauna, turecká sauna, infra sauna, ochlazovací bazén, relaxační místnost, čaj, ovoce), možnost masáží za příplatek. V hotelu je k dispozici posilovna, masáže a relaxační místnost. Lyžování je možné na nedaleké sjezdovce, včetně nočního lyžování, možnost zapůjčení lyžařského vybavení, zajištění lyžařské školy, slevy na skipasy. V letní sezóně půjčovna kol. Golfové hřiště (do 3 km).

Kranjska Gora - Hotel Kompas ****

Kranjska Gora - Hotel Kompas **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
10. 10. – 30. 11. 2020 7 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 11 550 Kč
10. 10. – 30. 11. 2020 2 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 3 490 Kč
10. 10. – 30. 11. 2020 5 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 8 550 Kč

Kranjska Gora

NOVINKA

I když leží v nadmořské výšce „pouhých“ 810 m pod severním svahem Vitrancu, tak zdejší poměrně studené klima s dostatkem sněhových srážek umožňuje spolehlivé lyžování. Kranjský areál je technicky nejpokročilejší ze slovinských lyžařských center, lanovky a vleky jsou modernizovány, sjezdovky upravené, takže může oslovit opravdu široké spektrum lyžařů. Na své si tu přijdou zejména rodiny s dětmi, ale Kranjska Gora uspokojí i náročnější lyžaře, vždyť právě tady se každoročně koná Světový pohár ve sjezdovém lyžování a 6 km vzdálená Planica hostí na mamutím můstku Letalnica soutěže ve skocích na lyžích.

Kranjska Gora Vás ale může zlákat i na letní dovolenou. Její okolí v létě poskytuje nespočet příležitostí k pěším výletům, cyklistice i náročným horským túrám nebo se můžete vyřádit na letní bobové dráze. Ujít byste si neměli nechat ani procházku samotným městečkem. Jeho centrum tvoří malá pěší zóna s původní vesnickou zástavbou, několika příjemnými bary a restauracemi. Z kulturních zajímavostí ve městě stojí za navštívení pozdně gotický kostel Nanebevzetí z roku 1510. Pokud zvolíte výlet do okolí, doporučujeme jezero Jasna (cca 3 km), horský průsmyk Vršič (13 km), ruskou kapli (7 km), alpskou botanickou zahradu Juliana (23 km) nebo městečko Mojstrana s horolezeckým muzeem (14 km).

V tomto rekreačním sportovním středisku Vám nabízíme možnost ubytování hned ve třech hotelových komplexech v různých cenových hladinách.


Ceník

Slovinsko - Kranjska Gora - Hotel Kompas ****