Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor****

Rimske Toplice / Slovinsko

NOVINKA
- Návštěva květinové zahrady v Mozirje CENA OD 8 590 Kč / osoba / 4 noci

  • Wellness s termálními bazény
  • Vstup do lázní

Ubytování

Opusťte každodenní stres života a ponořte se do uklidňujícího objetí přírody, které Vám přinese pohodu a relaxaci. Vyplňte svůj život pozitivní energií a začněte žít v harmonii díky křišťálově čistému vzduchu, pohádkové krajině nedotčené přírody a termální léčivé vodě.

Hotel Rimski Dvor****

Hotel se nachází mezi hotely Sofijin Dvor a Zdraviliški Dvor. Terasy hotelu sestupují jako zelený řetězec a vytváří ideální prostředí pro relaxaci. Hotel nabízí 68 dvoulůžkových pokojů a apartmánů. Vybavení pokojů: koupelna, sprcha, WC, župan, LCD TV, telefon, mini-bar, trezor, klimatizace a připojení na internet. 8 exkluzivních apartmánů je vybaveno saunou, hydromasážní vanou a kulatou manželskou postelí. 

Hotel Zdraviliški Dvor****

Hotel nabízí 76 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a apartmánů. Vybavení pokojů: koupelna, sprcha / vana, WC, župan, LCD TV, telefon, mini-bar, trezor, klimatizace a připojení na internet. K dispozici jsou také 4 pokoje pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Hotel Sofijin Dvor****

Hotel je zařízen v klasickém stylu nadčasové elegance. Nabízí 43 luxusních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a apartmánů. Vybavení pokojů: koupelna, sprcha, WC, župan, LCD TV, telefon, mini-bar, trezor, klimatizace a připojení na internet. Nejluxusnější pokoje mají balkon nebo terasu, ze které se rozprostírá výhled na okolní kopce Savinja.


Hotelové služby

Restaurace à la carte Sofija nabízí jídla zpracovaná v souladu s filozofií vídeňské a středomořské kuchyně. Gurmánské speciality jsou doplněny kvalitními víny ze slovinských vinařských oblastí. Restaurace císaře Ferdinanda je v hotelu Rimski Dvor a nabízí snídaně a večeře formou bufetu (široký výběr předkrmů, salátů, dezertů a ovoce). Lounge bar ve vstupní hale nabízí různé druhy koktejlů. Bar u bazénu nabízí široký výběr studených a teplých nápojů a zmrzliny. Café Princess Victoria nabízí lahodné dezerty, různé studené a teplé nápoje, koňak, whisky, římské víno Malzum, koktejly a vybrané doutníky, poslech klavírní hudby každý pátek a sobotu.


Wellness

Zažijte požitky starých Římanů. Bazény ve wellness centru Rimske Terme jsou navrženy v duchu římského koupání, naplněné termální vodou o rozloze 450 m². K dispozici jsou vnitřní a venkovní proplouvací panoramatický bazén 32 °C, 1x vnitřní bazén 32 °C, 4x vnitřní a 3x venkovní bazén s vodními masážními sedadly a lůžky 35 °C. Svět sauny Varania nabízí římskou, finskou, tureckou a infračervenou saunu, vnitřní ochlazovací bazén, vnitřní jacuzzi, odpočinkovou místnost, 3x venkovní whirpool, Kneippovu lázeň, venkovní terasu (za příplatek).

Fitness centrum, jóga, možnost wellness a léčebných procedur za poplatek, kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví.

Rimske Toplice - Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor****

SPOLEČNÉ PRO VŠECHNY ZÁJEZDY AUTOKAREM

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Rimske Toplice - Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
02. 09. – 06. 09. 2020 4 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 8 590 Kč
Trasa E: Plzeň - Beroun - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno

Rimske Toplice

Praha – Rimske Toplice 596 km, Brno – Rimske Toplice 519 km, Ostrava – Rimske Toplice 615 km, Písek – Rimske Toplice 501 km

Rimske Toplice
Léčivé účinky vody jsou známy již z dob starých Římanů, kteří zázračný pramen objevili. Léčivou vodu nejprve využívali členové královské rodiny, později byla přístupná pouze členům vyšších tříd a vysokým vojenským důstojníkům. Dnes má možnost každý vyzkoušet terapeutické účinky této léčivé vody, která je obohacena o chemické prvky a tím pádem má blahodárný vliv na lidský organismus. Opusťte každodenní stres života a ponořte se do uklidňujícího objetí přírody, které Vám přinese pohodu a relaxaci. Vyplňte svůj život pozitivní energií a začněte žít v harmonii díky křišťálově čistému vzduchu, pohádkové krajině nedotčené přírody a termální léčivé vodě.

Lázně
Termální voda v římských lázních je jedna z nejbohatších a nejvíce aktivních ve Slovinsku. Prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1 000 m, voda z pramene Amalija má teplotu 38,4 °C, voda z římského pramene má teplotu 36,3 °C.
Zažijte požitky starých Římanů. Bazény ve wellness centrum Rimske Terme jsou navrženy v duchu římského koupání, naplněné termální vodou o rozloze 450 m². K dispozici jsou vnitřní a venkovní proplouvací panoramatický bazén 32 °C, 1x vnitřní bazén 32 °C, 4x vnitřní a 3x venkovní bazén s vodními masážními sedadly a lůžky 35 °C. Svět sauny Varania nabízí římskou, finskou, tureckou a infračervenou saunu, vnitřní ochlazovací bazén, vnitřní jacuzzi, odpočinkovou místnost, 3x venkovní whirpool, Kneippova lázeň, venkovní terasu.

Indikace
Prokazatelně pomáhá při léčbě: ortopedické nemoci (degenerativní onemocnění páteře a dalších kloubů), revmatismu (artritida a artróza), stavy po ortopedických a úrazových operacích, dermatologické stavy a nemoci (větší pooperační jizvy), gynekologická onemocnění, neurologická onemocnění (neurózy, deprese, chronická únava, vegetativní poruchy, zotavení po mrtvici), plicní onemocnění a onemocnění dýchacích cest (především chronická onemocnění horních cest dýchacích), onemocnění žaludku a střev (chronická gastritida, střevní zánět). Výborná poloha v krásném údolí Savinja s panenskými lesy má příznivý vliv na chronická onemocnění dýchacích cest.


Ceník

2020 Rimske Toplice - hotel Zdraviliški Dvor (RELAX autobusem 4 noci).pdf

Stáhnout ceník pro Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor****.

2020 Slovinsko - Rimske Toplice - Hotely (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor****.

Slovinsko - Rimske Toplice - Hotel Rimski Dvor****, hotel Zdraviliški Dvor****, hotel Sofijin Dvor****