Apartmány Lipov Gaj***

Lendava / Slovinsko

  • Domácí mazlíčci
  • V termálním areálu
  • Vstup do lázní

Ubytování

Termální lázně Lendava jsou jedinečné termální vodou s parafínem, která má příznivý vliv na poruchy pohybového aparátu.

Apartmány Lipov Gaj se nachází v bezprostřední blízkosti Aquaparku Terme Lendava. Spolu s hotelem Lipa tvoří otevřené nádvoří, kde jsou hostům k dispozici sportovní a rekreační zařízení. Je zde 84 apartmánů pro 2-5 osob. Každý apartmán má koupelnu, WC, kuchyni, obývací pokoj a ložnici. Apartmán pro 4-5 osob má 2 ložnice.


Hotelové služby

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetu a chutné plné penze. Kromě současné mezinárodní kuchyně, restaurace často podává tradiční slovinská jídla (Lendava "bograč" - gulášová polévka). Taverna s otevřenou terasou, kde si hosté mohou objednat osvěžující nápoj nebo sklenici vína z nedaleké Lendavske Gorice. Aperitiv Bar má velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Recepce, trezor, výtahy, Wi-Fi, parkoviště zdarma.


Wellness

Hosté mají neomezený vstup do Aquaparku Terme Lendava, který se může pochlubit více než 1800 m2 vodní plochy (vnitřní termální bazén 32-34 °C, vnitřní a venkovní proplouvací termální bazén 34-36 °C, vnitřní zážitkový bazén 30-32 °C, vnitřní dětský bazén 30-32 °C, venkovní termální bazén 36-38 °C). Hosté také mají vstup na letní koupaliště (venkovní plavecký bazén 50 m s tobogány, zážitkový bazén 26-29 °C se 3 skluzavkami, dětský bazén se 2 skluzavkami 26-29 °C, termální bazén 36-38 °C).

V pátek a v sobotu jsou bazény otevřeny pro noční koupání do 23.00. Pro úplnou relaxaci po aktivním dnu můžete užít sauny – 1x parní komora, 2x finská, 1x infračervená. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek. Venkovní tenisový kurt (za poplatek).

Lendava - Apartmány Lipov Gaj***

NOVĚ SLEVA 10% za včasný nákup při závazné objednávce pobytu (= úhrada zálohy ve výši 50%) do 31.7.

Lendava - Apartmány Lipov Gaj*** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena

Lendava

Praha – Lendava 592 km, Brno – Lendava 368 km, Ostrava – Lendava 529 km, Písek – Lendava 497 km

Zeměpisná poloha, podnebí
Slovinsko je přímořský stát na pomezí Balkánu a střední Evropy. Severní část země zasahuje do jižní části Alp, východní oblast Prekmurje do Panonské nížiny a jihozápadní pobřežní část do Istrie. Slovinsko hraničí s Rakouskem na severu, s Maďarskem na východě, Chorvatskem na jihu a Itálií na západě. Na jihozápadě má přístup k Jaderskému moři.
Průměrné teploty v červenci dosahují 20 °C a v lednu -2 °C. V létě může být na pobřeží velmi horko a v horách poměrně chladno.
Ke skvělé poloze Slovinska, jeho rozmanité tváři, velkému množství forem trávení aktivní dovolené, špičkové kuchyni a výborným vínům je nutno přičíst i jeho obyvatele, kteří jsou přátelští, srdeční, veselí a pozorní. Identita Slovinců je spojena s jejich jazykem, slovinštinou, kterou používají pouze dva milióny lidí a která se dochovala také díky čilému kulturnímu životu tohoto etnika. Slovinci si stále nadevše cení upřímného mezilidského kontaktu. O svou pohostinnost a tento nesmírně bohatý kout světa se rádi podělí s příchozími.

Lendava se nachází v idylické vinařské oblasti poblíž maďarských hranic. Kopce Lendavske gorice se nacházejí v bezprostřední blízkosti Terme Lendava a jsou vynikajícím výchozím bodem pro pěší turistiku. Stezka Lendavske gorice vede k nejvyššímu bodu (327 m) v této oblasti, k Piramidě. Další populární místa pro milovníky přírody jsou Murska šuma, Polanski log, Otok ljubezni a Bukovniško jezero.

Lázně
Aquapark Terme Lendava se může pochlubit více než 1800 m² vodní plochy s osmi bazény různých tvarů a velikostí o teplotě vody 28 až 38°C (venkovní plavecký bazén 50 m s tobogány, 2x venkovní dětský bazén se skluzavkou, vnitřní zážitkový bazén s různými efekty, vnitřní a venkovní termální bazény, jacuzzi, rychle tekoucí řeka). V pátek a v sobotu jsou bazény otevřeny pro noční koupání. Pro úplnou relaxaci po aktivním dnu můžete užít sauny.

Indikace
Zdejší léčivá voda s parafínem je ideální k léčbě revmatických onemocnění, následků popálenin, kožních problémů, gynekologických onemocnění, pooperačních stavů a onemocnění nervového systému.


Slovinsko - Lendava - Apartmány Lipov Gaj***