Imola Hotel Platán****

Imola Hotel Platán neposkytuje pevné ceny na rok 2024. Na Vaše přání požadovaný termín a kapacitu ověříme, zašleme cenovou nabídku a v případě zájmu pobyt zprostředkujeme.

Eger / Maďarsko

  • Hotely bez dětí
  • Wellness s termálními bazény

Ubytování

Hotel, který má vlastní termální lázně, nabízí klidné prostředí pro dospělé osoby, rodiče, prarodiče, kteří si chtějí odpočinout od každodenních a rodičovských povinností. Nachází se v centru města Eger, v blízkosti veřejných termálních lázní.

Hotel nabízí 29 pokojů PREMIUM (24-27 m²), 3 Junior Suite (35-39 m²) a 19 apartmánů DE LUXE (45-52 m²) s výhledem na hory Eged ve východním křídle a s výhledem na termální lázně v západním křídle. Vybavení pokojů: stěnové vytápění a chlazení, koupelna se sprchovým koutem, župan, fén, LCD-TV, Wi-Fi, mini-bar, trezor, balkon.


Hotelové služby

Restaurace nabízí tradiční maďarskou i mezinárodní kuchyni, ušlechtilá vína z egerské oblasti. K dispozici recepce, lobby bar, podzemní garáže zdarma.


Wellness

V hotelu hostům k dispozici krytý zážitkový bazén se zábavnými prvky (krční sprcha, perličková koupel, masáž zad), krytý termální bazén, krytý bazén se slanou vodou, jacuzzi, venkovní termální bazén, svět sauny (bio sauna, aroma sauna, finská sauna, senná alpská sauna, infračervená kabina, parní kabina, Kneippův bazén). Fitness místnost, minigolf. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek.

Eger - Imola Hotel Platán****

TRASA B2: Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Eger - Imola Hotel Platán**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
02. 01. – 20. 12. 2024 1 noc polopenze

Eger

Praha – Eger 668 km, Brno – Eger 465 km, Ostrava – Eger 367 km, Písek – Eger 648 km

Od Budapešti 124 km vzdálené správní středisko Hevešské župy, leží na stejnojmenné říčce, mezi jihozápadními svahy podhůří Bukových hor.
Po dlouhá staletí je sídlem církve a zdejší bazilika je třetí největší v Maďarsku. Na základě početných dochovaných budov ze 17. a 18. století dostalo město přívlastek „ muzeum maďarského baroka“. Turecké lázně z r. 1600 a 40 m vysoký minaret jsou památkou na víc než 100 let panování Turků. Eger byl také centrem vzdělávání a v budově lycea můžete vzhlédnout expozici hvězdářského muzea, diecézní knihovnu se sbírkou kodexů a první maďarskou tištěnou knihu z r. 1473. Symbolem Egeru je hrad, který sehrál v dějinách města významnou roli. Je třetím nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším místem Maďarska a vždy se tady něco děje: závody veteránů, hudební soutěže, divadelní představení, letní hradní hry, středověké trhy a vinný festival, na kterém jsou představovány nejlepší vína ze světoznámé Egerské vinařské oblasti.

Lázně:
Nacházejí se v samém centru města a rozprostírají se na ploše 5 ha. Léčebné procedury zde mají staletou tradici – už za doby turecké nadvlády se využívaly léčivé účinky termálních pramenů.
6 bazénů je napájených termální vodou, která má odlišné kvality. Jeden pramen má teplotu vody 28–29 ºC a obsahuje radon. Druhý pramen vyvěrá z hloubky 1200–1600 m, je 47 ºC teplý, obsahuje hydrogenkarbonát a má vyšší obsah vápníku. Doporučuje se při léčbě revmatizmu, nemocí pohybového ústrojí, deformitě, při nemoci lumbágo, jako rehabilitace poúrazových a pooperačních (ortopedických) stavů, fyzického a psychického vyčerpání.
Po renovaci v letech 1998 – 2002 jsou návštěvníkům k dispozici 50 m dlouhý plavecký bazén, venkovní a kryté zážitkové bazény pro dospělé a děti, restaurace a bufety. V areálu je možné vidět botanické zvláštnosti a umělecká díla.

Indikace
Pohybové ústrojí, revmatizmus, klouby a páteř, rehabilitace po úrazu, deformita, lumbago, gynekologické poruchy, lupénka, ekzém a pocení, zažívací ústrojí.

Počet bazénů:
1x termální bazén venkovní - částečně krytý 37 ºC se sírou
1x léčebný bazén venkovní 29 ºC s radonovou vodou
1x zážitkový bazén venkovní - částečně krytý pro dospělé
1x velký letní bazén s radonovou vodou 28 ºC
1x plavecký bazén venkovní 26 ºC, 8 drah
1x plavecký bazén krytý, 8 drah
1x dětský bazén 30 ºC - vodní hrad
1x dětský letní bazén s léčivou vodou 29 ºC, 1x tobogán


Ceník

2024 - Eger - Imola Hotel Platán (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Imola Hotel Platán****.

Maďarsko - Eger - Imola Hotel Platán****