hotel Palace Hévíz

Hévíz / Maďarsko

NOVINKA
CENA OD 4 190 Kč / osoba / 3 noci

  • Novinka
  • Wellness

Ubytování

Hotel má vlastní wellness centrum a nachází se přímo na pěší zóně lázeňského městečka Hévíz, pouhých 200 metrů od termálního jezera.
Svým hostům nabízí 165 prostorných a vkusně zařízených pokojů a apartmánů. Dvoulůžkové pokoje Standard (28-34 m2) s možností přistýlky pro dítě do 12 let, apartmány (39-42 m2) mají ložnici s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (vhodný pro 2 děti do 12 let nebo 1 dospělou osobu). Všechny pokoje a apartmány mají klimatizaci, koupelnu se sprchou, fén, župan, WC, TV, telefon, mini-bar, většina s balkonem.


Hotelové služby

Restaurace Monarchie nabízí mezinárodní i maďarskou kuchyni. Snídaně a večeře jsou servírovány formou bufetu. Walzer Café nabízí velký výběr nápojů, kávu a čaj, chutné sendviče a dezerty. Wi-Fi připojení je k dispozici v hotelu zdarma. Recepce, výtah, podzemní garáže za poplatek, hotel je nekuřácký.


Wellness

Hoteloví hosté mají během pobytu k dispozici wellness centrum (wellness bazén 30 °C, vířivka 34 °C, finská sauna, infra sauna, bio aroma sauna, parní kabina, sprchy, opalovací terasa v letním období), fitness, dětský koutek. Možnost masáží a wellness služeb za poplatek.

Hévíz - hotel Palace Hévíz

TRASA X: Plzeň – Beroun – Praha – Brno
TRASA X1: Praha – Brno
TRASA X2: Písek – Příbram – Praha – Brno
TRASA A: Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA B: Písek – Příbram – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA B2: Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň
TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno
TRASA H: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno
TRASA K: Klášterec nad Ohří – Kadaň – Chomutov – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno
TRASA K2: Praha – Kolín – Kutná Hora – Čáslav – Havlíčkův Brod – Jihlava – Brno
TRASA L: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň
TRASA M: Děčín – Ústí nad Labem – Lovosice – Litoměřice – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA N: Nový Bor – Česká Lípa – Mělník – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno
TRASA O: Liberec – Mladá Boleslav – Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň
TRASA O2: Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň
TRASA P: Bělá pod Bezdězem – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu.

Hévíz - hotel Palace Hévíz - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
15. 06. – 01. 10. 2018 3 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 5 290 Kč
15. 06. – 01. 10. 2018 4 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (ne) 6 590 Kč
16. 07. – 03. 09. 2018 5 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 7 690 Kč
16. 07. – 03. 09. 2018 7 nocí polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 8 590 Kč
01. 10. – 04. 11. 2018 3 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 4 590 Kč
01. 10. – 04. 11. 2018 4 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (ne) 5 590 Kč
04. 11. – 20. 12. 2018 3 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 4 190 Kč
04. 11. – 20. 12. 2018 4 noci polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (ne) 5 190 Kč

Hévíz

Praha – Hévíz 524 km, Brno – Hévíz 321 km, Ostrava – Hévíz 471 km, Písek – Hévíz 439 km

Jen 6 km od severního pobřeží Balatonu je vzdáleno nejznámější a nejstarší maďarské lázeňské městečko, které se od 18. století rozrůstá kolem největšího teplovodního termálního jezera, nejenom Evropy, ale i světa.
Vzájemně se mísící studené a teplé prameny vody vyvěrají z hlouby země prasklinou, ve 38 metrech pod hladinou jezera a zaplňují prostor kráteru. Teplota vody dosahuje v létě 32–35 ºC, v zimě, i při venkovní teplotě -10 ºC, neklesá pod 23 ºC. Na hladině rozkvetlý egyptský lotos a indický leknín dodávají jezeru kouzlo romantiky. Okolní chráněný lesní porost napomáhá udržování zvláštního mikroklimatu. Díky víc než 200leté lázeňské tradici, úspěšným léčebným výsledkům a profesionálnímu personálu, získal Hévíz přívlastek „Mekka revmatiků“ a roční počet návštěvníků dosahuje 2 milionů.

Lázně
Léčivé účinky termální vody využívali už staří Římané, ale první lázně byly postaveny až v roce 1795. V léčebných domech se stálou lékařskou péčí se už v roce 1800 léčilo 500 pacientů. Voda, obohacená vápníkem, magnesiem, sodíkem, chloridem, hydrogenkarbonátem a jinými látkami, je vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, zastaralých degenerativních onemocnění páteře, kloubů a kostí (tenisový loket), osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů.
Nedoporučuje se při: nádorových onemocněních, krevních onemocněních, srdečních onemocněních, vysokém krevním tlaku, plicním astmatu, infekčních onemocněních. Z těchto důvodů doporučujeme předem vyšetření u lékaře.
V areálu u termálního jezera je dětský plavecký bazén a baby bazén pro děti do 3 let.
Do termálního jezera mají děti do 12-ti let vstup zakázán. Od 12-ti let se koupání doporučuje pouze na tolik minut, kolik má dítě let.

Indikace
Chronické degenerativní změny kostí a kloubů, rehabilitace po zlomeninách, neakutní stádia chronických zánětů pohybového ústrojí, Bechtěrevova nemoc, lumbago, osteoporóza (řídnutí kostí), poúrazová a pooperační rehabilitace, revmatismus, nemoci vegetativního nervového systému.

Bazény
Termální jezero, dětský plavecký bazén, baby bazén. V případě nepříznivého počasí a v zimních měsících mohou návštěvníci využít koupání v revmatologicko-rehabilitačních lázních „Szent András“. Zde se nachází 7 krytých bazénů: termální bazén 35-36 ºC, trakční lázeň 34,5 ºC, 2x sedací termální bazén 37 ºC, 38 ºC, zážitkový bazén 32-34 ºC, 2x léčebný tělocvičný bazén (v odpoledních hodinách funguje jako jacuzzi) 32 ºC, 32-34 ºC, dále je možnost využívat bazény v hotelu Spa Hévíz**** (terapeutický bazén 35 ºC, jacuzzi 35 ºC).


Ceník

2018 Hévíz - Hotel Palace Hévíz.pdf

Stáhnout ceník pro hotel Palace Hévíz.

Maďarsko - Hévíz - hotel Palace Hévíz