hotel Savica Garni****

Bled / Slovinsko


Ubytování

Hotel Savica je jedním z prvních rodinných hotelů. Nabízí 1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje s různým počtem lůžek a přistýlek vhodných pro děti. Vybavení pokojů: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV, telefon, mini-bar, klimatizace.


Hotelové služby

Restaurace k podávání snídaní, obědy a večeře se podávají v hotelu Golf (cca 50 m). Pro děti je připraveno velké množství animačních programů. Recepce, lobby, bar, internet, parkoviště.


Wellness

Hosté hotelu Savica mohou (za příplatek) využívat moderní plavecký komplex Wellness Živa, který má vodní plochu 380 m², nabízí 2x vnitřní a 1x venkovní termální bazén (30 ºC), 2x termální whirlpool (36 ºC), dětský bazén (30 ºC), vnitřní skluzavku. Zde se také nachází svět sauny (finská, bio, laconium, caldarium, turecká, ledový bazén). Wellness Živa je od hotelu vzdáleno cca 50 m a není možné projít krytou chodbou přímo z hotelu.

UPOZORNĚNÍ

pravidelná údržba bazénů ve WELLNESS ŽIVA - 25.3. - 4.4.2019

 

Bled - hotel Savica Garni****

Bled - hotel Savica Garni**** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
07. 09. – 05. 10. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 1 790 Kč
05. 10. – 10. 11. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 1 550 Kč
10. 11. – 21. 12. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 1 450 Kč
21. 12. – 28. 12. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 1 790 Kč
28. 12. – 05. 01. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 1 990 Kč

Bled

Praha – Bled 609 km, Brno – Bled 503 km, Ostrava – Bled 692 km, Písek – Bled 474 km

Slovinsko je přímořský stát na pomezí Balkánu a střední Evropy. Severní část země zasahuje do jižní části Alp, východní oblast Prekmurje do Panonské nížiny a jihozápadní pobřežní část do Istrie. Slovinsko hraničí s Rakouskem na severu, s Maďarskem na východě, Chorvatskem na jihu a Itálií na západě. Na jihozápadě má přístup k Jaderskému moři.
Průměrné teploty v červenci dosahují 20 °C a v lednu -2 °C. V létě může být na pobřeží velmi horko a v horách poměrně chladno.
Ke skvělé poloze Slovinska, jeho rozmanité tváři, velkému množství forem trávení aktivní dovolené, špičkové kuchyni a výborným vínům je nutno přičíst i jeho obyvatele, kteří jsou přátelští, srdeční, veselí a pozorní. Identita Slovinců je spojena s jejich jazykem, slovinštinou, kterou používají pouze dva milióny lidí a která se dochovala také díky čilému kulturnímu životu tohoto etnika. Slovinci si stále nadevše cení upřímného mezilidského kontaktu. O svou pohostinnost a tento nesmírně bohatý kout světa se rádi podělí s příchozími.

Bled
Uprostřed zelené krajiny v popředí majestátních pohoří Julských Alp a Karavanek leží tmavě modré jezero, v jehož středu je malý ostrůvek a na něm jeden z nejfotografovanějších kostelů Slovinska.
Stejnojmenné městečko Bled, leží jen pár stovek metrů od východního okraje jezera. Bled je již od 18. století vyhledávaným lázeňským místem, leží v nadmořské výšce přibližně 500 metrů a má mírné alpské klima. Ze severu ho chrání majestátní Julské Alpy a Karavanky a Bled má tak celoročně příznivé klima. Průměrné letní teploty dosahují necelých 20 °C, v zimě -1 °C. Voda v Bledském jezeře má od začátku června až do konce září teplotu vhodnou ke koupání, což je dáno teplými termálními prameny.
Stékají se tu řeky Sava Bohinjka a Sava Dolinka. Samotné město je orientované na turistický ruch, takže tu najdete spoustu hotelů, restaurací a barů. Ve velkém jezeře Bled ledovcového původu se můžete koupat, jezdit na loďce, rybařit nebo se jen procházet okolo. Na skále u jezera se tyčí bledský hrad. Stojí za to na něj vylézt, už kvůli skvělému výhledu na jezero a na hory okolo. Bled a jeho okolí je vhodným místem nejen pro letní dovolenou, ale také pro dovolenou zimní. V jarním a letním období se vše kolem zazelená, na podzim promění v tu nejbarevnější mozaiku všech možných barev a v zimě se okolní vrcholky ponoří do sněhové peřiny. Na své si zde přijdou jak milovníci dlouhých procházek, náročnější turistiky, cykloturistiky, tak i vyznavači dlouhých běžkařských tras.

Lázně
Moderní wellness centrum Živa má vodní plochu 380 m², nabízí 2x vnitřní a 1x venkovní termální bazén (30 ºC), 2x termální whirlpool (36 ºC), dětský bazén (30 ºC), vnitřní skluzavku. Zde se také nachází svět sauny (finská, bio, laconium, caldarium, turecká, ledový bazén)

Indikace
Termální voda poskytuje vedle příjemného koupání i úspěšnou léčbu onemocnění způsobených stresem, stavů únavy a neurovegetativních poruch. Migrény, vysoký krevní tlak, revmatismus.


Ceník

2019 Slovinsko - Bled - Hotel Savica Garni (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro hotel Savica Garni****.

Slovinsko - Bled - hotel Savica Garni****