Vážení klienti,

 z nařízení vlády jsme byli nuceni uzavřít naše pobočky. Toto nařízení je aktuálně platné do 1. dubna 2020.

Z důvodu aktuální situace jsou zrušené veškeré pobyty a zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020.

Ujišťujeme Vás, že úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které se nemohly uskutečnit v období 12.3. – 31.5.2020, Vám vrátíme.

Dle vývoje situace budeme postupovat i u zakoupených zájezdů na následující měsíce. 

 

Prosím,v souvislosti se vzniklou situací Vás žádáme:

1/ Nekontaktujte nás ohledně zrušených pobytů pro období 12.3. - 31.5.2020, budeme Vás postupně kontaktovat.

2/ Nezasílejte žádosti o storna pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

3/ Nezasílejte žádosti o změny termínů pobytů a zájezdů, které máte objednané pro období 12.3. - 31.5.2020. 

4/ Nezasílejte požadavky na nové objednávky pobytů do Maďarska a do Slovinska.

5/ Případné požadavky na zrušení pobytů a zájezdů dle našich Všeobecných stornovacích podmínek na období od 1.6.2020 do 31.12.2020 nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01.

 

 Jakmile bude provoz cestovní kanceláře CK Hungariatour s.r.o. obnoven, budeme Vás informovat na našich www.hungariatour.cz.

Doporučujeme sledovat aktuální informace na našich www.hungariatour.cz.

Infolinka pouze na případy, které se netýkají výše uvedených informací – 737 332 565.

 

Věříme, že se situace s přispěním nás všech, tím že budeme respektovat aktuální nařízení vlády, v nejbližších dnech zlepší. 

Vaše CK HUNGARIATOUR.

hotel Saliris Resort ****

Egerszalók / Maďarsko

  • Vstup do lázní

Ubytování

Hotel, který je propojený s vlastními termálními lázněmi, leží v nádherném přírodním prostředí obklopený borovými lesy. Termální voda vyvěrající z hloubky 426 m o teplotě 65-68 °C vytvořila ojedinělé vápencové usazeniny – solný kopec, který je charakteristický pro své okolí.

Hotel nabízí 2 lůžkové pokoje STANDARD, SUPERIOR (s panoramatickým výhledem), SUPERIOR PLUS (s výhledem na solný kopec), které mají možnost 1 přistýlky pro 1 dítě do 14 let. Upozorňujeme, že jednotlivé kategorie pokojů se liší pouze výhledem. Vybavení a velikosti pokojů jsou stejné. Přistýlka pro dospělou osobu není možná. Pro rodiny hotel doporučuje dva 2 lůžk. pokoje propojené dveřmi, apartmány (SUITE) s možností přistýlky (ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem) a 3 pokoje pro zdravotně postižené. Vybavení pokojů: koupelna s WC, TV (placené programy), Wi-Fi, mini-bar, k dispozici varná konvice, káva, čaj, safe, klimatizace, každý pokoj má terasu s možností posezení.


Hotelové služby

Hostům k dispozici restaurace v 6. patře s nádherným výhledem na horu Kékes. Terasy nabízí ideální příležitost vychutnat si aperitiv, sklenku vína či šálek dobré kávy. Bar se širokým výběrem nápojů je umístěn v horním patře v lobby hotelu. WIFI připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Parkování na parkovišti nebo v garážích za poplatek.


Wellness

Termální lázně a zábavný park nabízí celkem 17 venkovních a vnitřních bazénů o vodní ploše 1900 m² - zážitkové, léčebné, jacuzzi, skluzavky, dětské bazény. Svět sauny (za poplatek) patří k dalším možnostem relaxace klientů. Možnost různých wellness a léčebných procedur za poplatek.

Pravidelná údržba bazénů: 20.9., 21.9., 22.9., 23.9. - HOTEL JE UZAVŘEN.

Egerszalók - hotel Saliris Resort ****

Egerszalók - hotel Saliris Resort **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
05. 01. – 01. 05. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji STANDARD (po,út,st,čt,ne) 1 890 Kč
01. 05. – 01. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji STANDARD (po,út,st,čt,ne) 1 850 Kč
01. 07. – 01. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji STANDARD 2 190 Kč
01. 09. – 21. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji STANDARD (po,út,st,čt,ne) 1 890 Kč

Egerszalók

Praha – Egerszalók 662 km, Brno – Egerszalók 459 km, Ostrava – Egerszalók 370 km, Písek – Egerszalók 641 km

Malá vesnička Egerszalók se nachází v údolí potoka Laskó mezi kopcem Mátra a Bükk a je vzdálena 6 km od města Eger. Vesnička je také známá díky svému vínu, kdy se od roku 1249 osazovaly vinice bílou a modrou révou.
Opravdovou pozoruhodností je termální pramen vyvěrající z hloubky 410 metrů o teplotě 65-69 °C. Po úbočí kopce odtékající voda z pramene vytvořila solný kopec (usazeninu z vápence) o velké rozloze.

Lázně
Exkluzivní termální a wellness lázně byly otevřeny v létě 2007 a jsou jedinečné v kraji se svými vícestrannými léčebnými a wellness službami na vysoké úrovni.
Bazény v lázních zaujímají vodní plochu 1900 m². Najdete zde celkem 17 bazénů venkovních a vnitřních (sedavý bazén s léčivou vodou, perličková koupel, bazény s různými atrakcemi, skluzavka, bazény pro děti), tureckou perličkovou lázeň, svět sauny, aromatizované kabiny, parní lázeň, fitness, salón krásy (kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra), restauraci se samoobsluhou, kavárnu a wellness-bar. Tak je zajištěna příjemná zábava a relaxace jak pro starší, tak i pro mladší věkové skupiny.

Indikace
Vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), chronický zánět kloubů, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické záněty.

Wellness služby
V léčebném úseku se o Vás postará kvalifikovaný personál, který zaručí výsledek ošetřování kvalitní léčivou vodou. Ve wellness středisku nabízejí dokonalé osvěžení a regeneraci hostům exkluzivní svět sauny, příjemné vanové lázně, speciální masáže.

Exkluzivní svět sauny
Ve vnitřním prostoru se nacházejí dvě finské sauny, bio sauna, infrasauna, parní lázeň, aroma kabina, ponorný bazén, ve vnější části je umístěna jedna finská, jedna ruská sauna a ponorný bazén. Použití sauny pomáhá v relaxaci, uvolňuje stres, zvyšuje odolnost organismu a posiluje imunitu.


Ceník

2020 Egerszalók - hotel Saliris Resort (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro hotel Saliris Resort ****.

Maďarsko - Egerszalók - hotel Saliris Resort ****