Hotel Európa Fit **** superior

Hévíz / Maďarsko

AKCE 7=6
CENA OD 2 090 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness s termálními bazény
  • Domácí mazlíčci

Ubytování

Hotel se nachází v centru Hévízu, ve vzdálenosti 400 m od termálního jezera a hostům poskytuje širokou nabídku služeb na vysoké úrovni.

Hotel nabízí pokoje STANDARD (23-25 m²) s možností přistýlky pro dítě do 18 let, pokoje SUPERIOR (23-25 m²) s výhledem do zahrady, s možností přistýlky pro dítě do 18 let. Apartmány nebo rodinné pokoje (38 m²) – ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky pro 2 děti do 18 let. Vybavení pokojů a apartmánů: klimatizace, koupelna, WC, fén, trezor, telefon, TV-SAT, Wi-Fi zdarma, mini-bar, varná konvice k přípravě kávy a čaje, zdarma minerální voda při příjezdu, balkon nebo terasa. Apartmány SUITE (53 m²) – ložnice, obývací pokoj s rozkládací rohovou pohovkou. Vybavení – klimatizace, koupelna s vanou i sprchou, WC, fén, trezor, telefon, nová velkoformátová TV-SAT, Wi-Fi zdarma, dokovací stanice iPad, mini-bar, kávovar Nespresso Pixie, varná konvice k přípravě kávy a čaje, zdarma minerální voda při příjezdu, balkon nebo terasa.


Hotelové služby

Restaurace Citrus nabízí jídla formou bohatého bufetu maďarské i mezinárodní kuchyně. V blízkosti venkovního bazénu se nachází zahrada s letním grilem, kde jsou v létě připravovány osvěžující nápoje, lehké pokrmy a skvělé koktejly. Mandarin Bar & Café hýčká hosty koktejlovými specialitami, lákavými zákusky a širokou škálou různých druhů káv. Večer se o neopakovatelnou atmosféru v kavárně stará živá hudba. Recepce 24 hod., výtah, pokojový servis, prádelna, čistírna, dětský koutek, internet, podzemní garáže.


Wellness

Hostům k dispozici wellness centrum (vnitřní wellness bazén, termální bazén, vnitřní zážitkový bazén, whirlpool, vnitřní a venkovní plavecký bazén, v létě rodinný bazén Acapulco - 270 m²), svět sauny (finské sauny, infrasauna, parní lázně, zážitkové sprchy, herbarium). Fitness, stolní tenis, kulečník, půjčovna kol, podvodní gymnastika, nordic walking, jóga. Léčebné a wellness procedury za poplatek.

Hévíz - Hotel Európa Fit **** superior

SLEVA 100 Kč / osoba (na řádném l.) / noc při závazné objednávce pobytu (= úhrada zálohy ve výši 50 %) 60 dnů před nástupem.

AKCE 7 = 6 (17.5. – 19.7., 22.11. – 20.12.)

Uvedené trasy jsou společné pro všechny zájezdy autokarem. U daného termínu je vždy uvedena konkrétní trasa.

TRASA X: Plzeň – Beroun – Praha – Brno

TRASA X1: Praha – Brno

TRASA A: Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno  

TRASA B2: Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA H: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA K: Klášterec nad Ohří – Kadaň – Chomutov – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA K2: Praha – Kolín – Kutná Hora – Čáslav – Havlíčkův Brod – Jihlava – Brno

TRASA L: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA M: Děčín – Ústí nad Labem – Lovosice – Litoměřice – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA N: Nový Bor – Česká Lípa – Mělník – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA O: Liberec – Mladá Boleslav – Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA O2: Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA P: Bělá pod Bezdězem – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

TRASA S2: Sušice – Horažďovice – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu.

Hévíz - Hotel Európa Fit **** superior - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
27. 09. – 20. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Standard 2 090 Kč

Hévíz

Praha – Hévíz 524 km, Brno – Hévíz 321 km, Ostrava – Hévíz 471 km, Písek – Hévíz 439 km

Jen 6 km od severního pobřeží Balatonu je vzdáleno nejznámější a nejstarší maďarské lázeňské městečko, které se od 18. století rozrůstá kolem největšího teplovodního termálního jezera, nejenom Evropy, ale i světa.
Vzájemně se mísící studené a teplé prameny vody vyvěrají z hlouby země prasklinou, ve 38 metrech pod hladinou jezera a zaplňují prostor kráteru. Teplota vody dosahuje v létě 32–35 ºC, v zimě, i při venkovní teplotě -10 ºC, neklesá pod 23 ºC. Na hladině rozkvetlý egyptský lotos a indický leknín dodávají jezeru kouzlo romantiky. Okolní chráněný lesní porost napomáhá udržování zvláštního mikroklimatu. Díky víc než 200leté lázeňské tradici, úspěšným léčebným výsledkům a profesionálnímu personálu, získal Hévíz přívlastek „Mekka revmatiků“ a roční počet návštěvníků dosahuje 2 milionů.

Lázně
Léčivé účinky termální vody využívali už staří Římané, ale první lázně byly postaveny až v roce 1795. V léčebných domech se stálou lékařskou péčí se už v roce 1800 léčilo 500 pacientů. Voda, obohacená vápníkem, magnesiem, sodíkem, chloridem, hydrogenkarbonátem a jinými látkami, je vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, zastaralých degenerativních onemocnění páteře, kloubů a kostí (tenisový loket), osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů.
Nedoporučuje se při: nádorových onemocněních, krevních onemocněních, srdečních onemocněních, vysokém krevním tlaku, plicním astmatu, infekčních onemocněních. Z těchto důvodů doporučujeme předem vyšetření u lékaře.
V areálu u termálního jezera je dětský plavecký bazén a baby bazén pro děti do 3 let.
Do termálního jezera mají děti do 12-ti let vstup zakázán. Od 12-ti let se koupání doporučuje pouze na tolik minut, kolik má dítě let.

Indikace
Chronické degenerativní změny kostí a kloubů, rehabilitace po zlomeninách, neakutní stádia chronických zánětů pohybového ústrojí, Bechtěrevova nemoc, lumbago, osteoporóza (řídnutí kostí), poúrazová a pooperační rehabilitace, revmatismus, nemoci vegetativního nervového systému.

Bazény
Termální jezero, dětský plavecký bazén, baby bazén. V případě nepříznivého počasí a v zimních měsících mohou návštěvníci využít koupání v revmatologicko-rehabilitačních lázních „Szent András“. Zde se nachází 7 krytých bazénů: termální bazén 35-36 ºC, trakční lázeň 34,5 ºC, 2x sedací termální bazén 37 ºC, 38 ºC, zážitkový bazén 32-34 ºC, 2x léčebný tělocvičný bazén (v odpoledních hodinách funguje jako jacuzzi) 32 ºC, 32-34 ºC, dále je možnost využívat bazény v hotelu Spa Hévíz**** (terapeutický bazén 35 ºC, jacuzzi 35 ºC).


Ceník

2020 Hévíz - hotel Európa Fit (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Hotel Európa Fit **** superior.

Maďarsko - Hévíz - Hotel Európa Fit **** superior