Lotus Therme Hotel and Spa *****

Hévíz / Maďarsko

AKCE 7=6
CENA OD 2 550 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness s termálními bazény

Ubytování

Exkluzivní a wellness hotel má vlastní termální lázně, nachází se v klidném prostředí zeleného parku a je vzdálen cca 600 m od termálního jezera. Wellness centrum poskytuje kompletní služby pro relaxaci těla, mysli a duše. Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, které mají vanu nebo sprchu, WC, fén, SAT-TV, mini-bar, trezor, přístup na internet, balkon nebo terasu.


Hotelové služby

Restaurace Corvinus nabízí jídla formou bohatého švédského stolu, speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. Shali Mar Bar nabízí nápoje, koktejly, čaj, kávu, občerstvení, koláče. Recepce 24 hod., pokojová služba, internet, směnárna, obchod se suvenýry, prádelna, kadeřnictví, kosmetika, konferenční místnosti, půjčovna aut a kol.


Wellness

Hotel je napájen termální vodou z jezera a hosté mají k dispozici vnitřní bazén s masážními tryskami (31-33 °C), venkovní bazén (30-32 °C), vnitřní bazén s léčivou vodou (36-39 °C), whirlpool, vnitřní relaxační bazén (33-34 °C). Saunový park nabízí laconium, parní lázeň, aroma saunu, infračervené kabiny, zahradní saunu, finskou saunu. Jeskyně se solí z Mrtvého moře. Hotel nabízí různé sportovní aktivity – 4 venkovní tenisové kurty (od dubna do října), posilovna, volejbal, stolní tenis, lukostřelba, petang, jízda na koni.

Hévíz - Lotus Therme Hotel and Spa *****

AKCE 7 = 6 (celoročně)

SLEVA 3 % za včasný nákup při závazné objednávce (= úhrada zálohy ve výši 50%) při pobytu min. 7 nocí 60 dnů před nástupem.

ROK 2024

AKCE 7 = 6 (celoročně)

SLEVA 15 % za včasný nákup při závazné objednávce (= úhrada zálohy ve výši 50 %) při pobytu min. 2 noci 75 dnů před nástupem.

SLEVA 10 % za včasný nákup při závazné objednávce (= úhrada zálohy ve výši 50 %) při pobytu min. 2 noci 60 dnů před nástupem.

SLEVA 5 % za včasný nákup při závazné objednávce (= úhrada zálohy ve výši 50 %) při pobytu min. 2 noci 45 dnů před nástupem.

Uvedené trasy jsou společné pro všechny zájezdy autokarem. U daného termínu je vždy uvedena konkrétní trasa.

TRASA A: Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno  

TRASA B2: Praha – Strančice-Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA C1: Dubenec (u Příbrami) – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA H: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA H1: Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA H3: Mělník – Neratovice – Praha – Příbram – Písek – Vodňany – České Budějovice – Třeboň 

TRASA K: Klášterec nad Ohří – Kadaň – Chomutov – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA K2: Praha – Kolín – Kutná Hora – Čáslav – Havlíčkův Brod – Jihlava – Brno

TRASA L: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA M: Děčín – Ústí nad Labem – Lovosice – Litoměřice – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA N: Nový Bor – Česká Lípa – Mělník – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA O: Liberec – Mladá Boleslav – Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA O2: Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA O3: Plzeň – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA P: Bělá pod Bezdězem – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA R: Rakovník – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

TRASA S2: Sušice – Horažďovice – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

TRASA U: Ústí nad Labem – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu, kromě posledního realizovaného turnusu, kdy je odjezd v úterý v cca 10,00 – 14,00 hod.

Hévíz - Lotus Therme Hotel and Spa ***** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
01. 10. – 22. 12. 2023 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - STANDARD 2 750 Kč
22. 12. – 08. 01. 2024 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - STANDARD 2 950 Kč

Hévíz

Praha – Hévíz 524 km, Brno – Hévíz 321 km, Ostrava – Hévíz 471 km, Písek – Hévíz 439 km

Jen 6 km od severního pobřeží Balatonu je vzdáleno nejznámější a nejstarší maďarské lázeňské městečko, které se od 18. století rozrůstá kolem největšího teplovodního termálního jezera, nejenom Evropy, ale i světa.
Vzájemně se mísící studené a teplé prameny vody vyvěrají z hlouby země prasklinou, ve 38 metrech pod hladinou jezera a zaplňují prostor kráteru. Teplota vody dosahuje v létě 32–35 ºC, v zimě, i při venkovní teplotě -10 ºC, neklesá pod 23 ºC. Na hladině rozkvetlý egyptský lotos a indický leknín dodávají jezeru kouzlo romantiky. Okolní chráněný lesní porost napomáhá udržování zvláštního mikroklimatu. Díky víc než 200leté lázeňské tradici, úspěšným léčebným výsledkům a profesionálnímu personálu, získal Hévíz přívlastek „Mekka revmatiků“ a roční počet návštěvníků dosahuje 2 milionů.

Lázně
Léčivé účinky termální vody využívali už staří Římané, ale první lázně byly postaveny až v roce 1795. V léčebných domech se stálou lékařskou péčí se už v roce 1800 léčilo 500 pacientů. Voda, obohacená vápníkem, magnesiem, sodíkem, chloridem, hydrogenkarbonátem a jinými látkami, je vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, zastaralých degenerativních onemocnění páteře, kloubů a kostí (tenisový loket), osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů.
Nedoporučuje se při: nádorových onemocněních, krevních onemocněních, srdečních onemocněních, vysokém krevním tlaku, plicním astmatu, infekčních onemocněních. Z těchto důvodů doporučujeme předem vyšetření u lékaře.
V areálu u termálního jezera je dětský plavecký bazén a baby bazén pro děti do 3 let.
Do termálního jezera mají děti do 12-ti let vstup zakázán. Od 12-ti let se koupání doporučuje pouze na tolik minut, kolik má dítě let.

Indikace
Chronické degenerativní změny kostí a kloubů, rehabilitace po zlomeninách, neakutní stádia chronických zánětů pohybového ústrojí, Bechtěrevova nemoc, lumbago, osteoporóza (řídnutí kostí), poúrazová a pooperační rehabilitace, revmatismus, nemoci vegetativního nervového systému.

Bazény
Termální jezero, dětský plavecký bazén, baby bazén. V případě nepříznivého počasí a v zimních měsících mohou návštěvníci využít koupání v revmatologicko-rehabilitačních lázních „Szent András“. Zde se nachází 7 krytých bazénů: termální bazén 35-36 ºC, trakční lázeň 34,5 ºC, 2x sedací termální bazén 37 ºC, 38 ºC, zážitkový bazén 32-34 ºC, 2x léčebný tělocvičný bazén (v odpoledních hodinách funguje jako jacuzzi) 32 ºC, 32-34 ºC, dále je možnost využívat bazény v hotelu Spa Hévíz**** (terapeutický bazén 35 ºC, jacuzzi 35 ºC).


Ceník

2023 - Hévíz - Lotus Therme Hotel and Spa (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Lotus Therme Hotel and Spa *****.

Ceník

2024 - Hévíz - Lotus Therme Hotel and Spa (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Lotus Therme Hotel and Spa *****.

Maďarsko - Hévíz - Lotus Therme Hotel and Spa *****