Gotthard Therme Hotel and Conference ****

Szentgotthárd / Maďarsko

AKCE
SLEVA 10% při pobytu 4 noci a více CENA OD 1 690 Kč / osoba / 1 noc

  • Domácí mazlíčci
  • Vstup do lázní

Ubytování

Hotel je propojen s termálními lázněmi St. Gotthard Spa & Wellness (Thermalpark) spojovací krytou chodbou a nachází se nedaleko centra města Szentgotthárd.

Hotel nabízí:
1 a 2 lůžk. pokoje SUPERIOR s možností 1 přistýlky (25 m², klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, mini-bar, většina s balkonem)

pro rodiny se 2 až 3 dětmi jsou větší pokoje SUPERIOR (rodinný pokoj**) s možností 2 – 3 přistýlek (35 m², klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, župan, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, mini-bar, francouzský balkon)

2 lůžk. pokoje SUPERIOR s terasou s možností 1 přistýlky (25 m², klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, mini-bar, terasa, 1. patro) - ceny na vyžádání v CK

2 lůžkové pokoje SUPERIOR ROMANTIC pro 2 osoby (36 m², klimatizace, rohové pokoje s exklusivní koupelnou s vanou, fén, župan, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, mini-bar, balkon)

apartmány pro 2-5 osob (2 pokojové, klimatizace, koupelna s vanou nebo se sprchou, fén, župan, TV, telefon, trezor, Wi-Fi, mini-bar, prostorný balkon)

**Podmínkou pro ubytování v rodinném pokoji jsou minimálně 2 děti.


Hotelové služby

Restaurace nabízí jídla mezinárodní i maďarské kuchyně, vegetariánskou stravu. Lobby bar, kavárna, recepce, úschovna zavazadel, centrální sejf, bezplatné parkoviště, internetová místnost, lázeňské služby, půjčování kol (od jara do podzimu).

NOVĚ:

od 1.2. mají všichni klienti hotelu Gotthárd Terme Hotel v ceně SOFT DRINKY:

  • Rauch a Biogena ovocné šťávy z automatu
  • voda, sodovka
  • káva z automatu
  • čaje

 Každý den od 7:00-18:00. V době snídaně podáváno v restauraci, poté v baru hotelového lobby.


Wellness

Hotel je propojen s termálními lázněmi o vodní ploše 1500 m², které díky palmám, exotickým rostlinám a přírodnímu kameni vytvářejí jedinečnou středozemní atmosféru.

K dispozici vnitřní zážitkový bazén s vodní plochou 512 m² (30-32 °C), 2x vnitřní termální jacuzzi, každá pro 11 osob (34-36 °C), vnitřní termální sedací bazén (32-34 °C), vnitřní bazén pro děti a dospělé (30-32 °C), vnitřní plavecký bazén 25 m (30-32 °C), vnitřní dětský bazén (32-34 °C).

Velká skluzavka dlouhá 75 m (žlutá) je pro osoby s výškou nad 130 cm (jen pro plavce), děti mají vstup pouze se souhlasem rodičů, je v provozu po celý rok. Divoká vodní skluzavka dlouhá 95 m (modrá) je pro osoby nad 14 let s výškou nad 150 cm (jen pro plavce). Skluzavka je v provozu po celý rok kromě zimního období, protože je převážně ve venkovní části a je otevřená. Vnitřní dětská skluzavka (červená) je zážitkem pro ty nejmenší, ale i pro dospělé.

Venkovní bazény a nově vybudovaná sportovní zařízení jsou v provozu od jara do podzimu - venkovní dětský bazén (30-32 °C), venkovní zážitkový bazén s vodní plochou 243 m² (30-32 °C), venkovní hluboký bazén (26-28 °C).

Hostům k dispozici za poplatek fittness centrum, svět sauny, léčebné a wellness procedury, solárium, kadeřnictví, manikúra, pedikúra.

Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel and Conference ****

SLEVA 10% při pobytu 4 noci a více, platí pouze pro řádná lůžka ve 2 lůžkovém pokoji SUPERIOR a přistýlky pro osoby nad 12 let (sleva neplatí v období SVÁTKŮ 14.3. – 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 16.8. - 20.8., 31.10. - 4.11., 23.12. - 27.12.)

Nástupní místa:
TRASA B: Písek – Příbram – Praha – Benešov - Jihlava – Brno
TRASA C (NOVĚ): Praha (5,15) – Benešov (6,15) – Tábor (7,00) - České Budějovice (8,00) – Třeboň (8,40)
TRASA D: Opava – Ostrava – Frýdek-Místek – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA F: Strakonice - Písek – Vodňany - Prachatice – Český Krumlov – České Budějovice - Třeboň

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 4 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Pro pobyty 3 noci:
Program: 1. den odjezd v ranních hodinách, příjezd do Szentogotthárdu, od 15,00 ubytování, koupání a relaxace, večeře v hotelu. 2. a 3. den snídaně, koupání a relaxace, večeře v hotelu. 4. den snídaně, koupání a relaxace do 11,00. Pokoje k dispozici do 11,00. Odjezd zpět do ČR v cca 12,15. Návrat ve večerních hodinách.

Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel and Conference **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
01. 09. – 31. 10. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 690 Kč
31. 10. – 04. 11. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 950 Kč
04. 11. – 23. 12. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 690 Kč
23. 12. – 27. 12. 2019 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 1 950 Kč

Szentgotthárd

Praha – Szentgotthárd 507 km, Brno – Szentgotthárd 310 km, Ostrava – Szentgotthárd 473 km, Písek – Szentgotthárd 428 km

Szentgotthárd - malé, avšak moderní město, ležící v objetí řek Rába a Lapincs - je považován za nejzápadnější obec Maďarska. Tvoří jakousi bránu do maďarského státu a současně i do nejmladšího maďarského národního parku známého pod jménem Őrség. Nachází se poblíž maďarsko-rakousko-slovinské hranice, na pomezí tří zemí s jejich různými kulturami a tradicemi. Údolí řeky Ráby, jezero Hársas, oblast Vend a lesy v okolí města oplývají přírodními krásami, které jsou jednou z atrakcí, přitahujících domácí i zahraniční turisty. K nim patří rovněž lov, rybolov, vodáctví, cyklistika, turistika, jezdectví atd. Město se pyšní také jedním z nejstarších barokních kostelů v Maďarsku s hezkou barokní zahradou, divadlem a národopisním muzeem. Město bylo založeno králem Bélou III. v roce 1183, kdy se tady usadili francouzští cisterciáti. Jméno dostalo nejdřív výlučně kněžské sídlo podle hildesheimského biskupa Svatého Gottharda. Od roku 1350 tady však už vzkvétalo i zemědělské panství. Po tři století patřilo město rodu Széchyjú, kteří tady vybudovali pevnost, chráněnou vodními příkopy. Později přešlo město do vlastnictví rodů Zrínijů a Bátthanyjů. V době Bocskaiho povstání byli hrad i klášter zbořeny rakouskými vojsky. Bitva s Turky v roce 1664 měla celoevropský význam. Industrializace města započala po výstavbě železniční tratě do Grazu v roce 1873. V současnosti je v místních moderních průmyslových podnicích zaměstnáno na 3 tisícky obyvatel obce. Další pracovní možnosti přinesla výstavba lázní.

Lázně - St. Gotthard Spa & Wellness (Thermalpark)
Lázeňský komplex Szentgotthárd poskytuje své služby po celý rok. Palmy, exotické rostliny a detaily z přírodních kamenů jako dekorace vytvářejí jedinečnou středomořskou atmosféru. Nejedná se pouze o typické lázně, nýbrž také o kvalitní, luxusní wellness centrum. Venkovní bazény a nově vybudovaná sportovní zařízení jsou v provozu od jara do podzimu.
K vybavení lázní patří: vodní plochy o rozloze 1500 m2, zážitkové bazény pro dospělé i pro děti, různé druhy skluzavek, perličkové koupele, klasické římské lázně, plážová lehátka a stoličky, Beauty farma s kadeřnictvím, manikúrou, pedikúrou, fitness a solárium, rozlehlý svět saun, wellness a též léčebná část s různými terapiemi a procedurami, zubní ambulance, organizování animace a sportovních programů.
Hostům k dispozici za poplatek fittness centrum, svět sauny. Uprostřed tropické zahrady jsou 2 jacuzzi (každá pro 11 osob), teplota 34-36 °C, hloubka 120 cm. Velká skluzavka dlouhá 75 m (žlutá) je pro osoby s výškou nad 130 cm (jen pro plavce), děti mají vstup pouze se souhlasem rodičů, je v provozu po celý rok. Divoká vodní skluzavka dlouhá 95 m (modrá) je pro osoby nad 14 let s výškou nad 150 cm (jen pro plavce). Skluzavka je v provozu po celý rok kromě zimního období, protože je převážně ve venkovní části a je otevřená. Vnitřní dětská skluzavka (červená) je zážitkem pro ty nejmenší, ale i pro dospělé.

Bazény
Vnitřní bazény: Mediterran zážitkový bazén 30 – 32 ºC, dětský zážitkový bazén 32 – 34 ºC, plavecký bazén 25 m 26 – 28 ºC, dětský plavecký bazén 30 – 32 ºC, 2x perličkový bazén 36 ºC, termální odpočinkový bazén 38 ºC, venkovní zážitkový bazén 30 – 32 ºC – v zimě není v provozu.

Indikace
Vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), chronický zánět kloubů, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické záněty, onemocnění krevního oběhu.


Ceník

2019 Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro Gotthard Therme Hotel and Conference ****.

Maďarsko - Szentgotthárd - Gotthard Therme Hotel and Conference ****