Prémium Hotel Panoráma ****

Balaton - Siófok / Maďarsko


CENY NA VYŽÁDÁNÍ CENA OD 0 Kč / osoba / pobyt

  • Wellness

Ubytování

TERMÍNY A CENY NA VYŽÁDÁNÍ.

Hotel se nachází na jižním břehu jezera Balaton. Je umístěn v části Aranypart (Zlatá pláž), cca 1 km od centra města. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Hotel nabízí 1 a 2 lůžkové pokoje s klimatizací, s možností přistýlky (možnost pouze 1 přistýlky pro dítě do 14 let nebo 1 dětské postýlky), vybavené koupelnou, fénem, WC, SAT-TV, telefonem, mini-barem, většina je s balkonem.


Hotelové služby

Klimatizovaná restaurace nabízí široký výběr maďarských a mezinárodních jídel formou bohatého bufetu. V baru s terasou si hosté mohou objednat různé druhy nápojů a koktejlů. Recepce 24 hodin, trezor, dětský koutek, kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, hřiště v zahradě, půjčovna kol a surf, uzavřené parkoviště (za poplatek).


Wellness

Hostům k dispozici wellness centrum - plavecký bazén, venkovní bazén pro děti, sauna, infra sauna, parní kabina, ledový bazén, šumivá sprcha, jeskynní koupel, možnost masáží, solárium, posilovna, tenisový kurt.

Balaton - Siófok - Prémium Hotel Panoráma ****

Balaton - Siófok - Prémium Hotel Panoráma **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
01. 04. – 01. 11. 2020 1 noc snídaně

Balaton - Siófok

Praha – Siófok 538 km, Brno – Siófok 338 km, Ostrava – Siófok 484 km, Písek – Siófok 498 km

Jedno z nejcennějších pokladů země „maďarské moře“ leží uprostřed Zadunají a je nejnavštěvovanějším rekreačním územím. S celkovou délkou 77 km, délkou pobřeží 195 km a hladinou o ploše 600 km?, je největším jezerem střední Evropy. Jeho největší šířka je 14 km a největší hloubka 12,4 m. Nejvhodnější dobou ke koupání v Balatonu jsou tři letní měsíce, během nichž je teplota vody zřídkakdy nižší než 22 °C, přičemž uprostřed vrcholícího léta dosahuje často i 27–28 °C. Jezero je sladkovodní, takže se v něm mohou bez obav koupat i lidé s přecitlivělou pletí, a kvalita vody (soustavně podrobována kontrole nezávislých zahraničních odborníků) je mimořádně dobrá. Jediné vážné nebezpečí tu může číhat na příliš sebevědomé a neukázněné plavce v hluboké vodě. Občasná bouřka přichází znenadání a přináší netušenou podívanou: na jezeře se tvoří strmé a hřebenovité vlny, se kterými si těžko poradí i ti nejzdatnější plavci.

Na jižním pobřeží, v délce 70 km, leží souvislá řada větších i menších letovisek, která se vyznačují velmi čilou a pestrou společensko-kulturní atmosférou. Mělká voda, místy i do vzdálenosti 500 m, je v oblibě především u rodin s malými dětmi.
Jednu z nejdelších pláží Balatonu můžete navštívit ve Fonyódu, kde je také velký přístav u nejdelšího 464 m dlouhého mola.
Od kulaté rozhledny na hradním vrchu, která je symbolem Balatonbogláru, se naskýtá nezapomenutelný pohled na panorama Balatonu.
Svět cirkusu a zábavy očekává návštěvníky v Balatonlelle, kde také naleznete jedno z nejhezčích koupališť.


Maďarsko - Balaton - Siófok - Prémium Hotel Panoráma ****