hotel Béke ****

Hotel je v rekonstrukci.

Hajdúszoboszló / Maďarsko

  • Vstup do lázní
  • Wellness s termálními bazény
  • Vstup do aquaparku

Ubytování

Vážení klienti,

oznamujeme Vám, že v hotelu Béke**** (HAJDÚSZOBOSZLÓ) probíhá kompletní rekonstrukce. Hotel nelze na rok 2020 a 2021 rezervovat.

Jakmile bude hotel plně v provozu, rádi Vám pobyt zprostředkujeme. Aktuální informace najdete na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za pochopení.

 

Hotel má vlastní termální lázně a leží v zelené zóně města, cca 10-15 minut od centra. V jeho blízkosti se nacházejí další hotely, restaurace a zábavné podniky. Hotel nabízí zrekonstruované 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky. Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, SAT-TV, telefon, Wi-Fi připojení, mini-bar, bezpečností schránka a balkon.


Hotelové služby

V restauraci se podává bufetová snídaně a hlavní jídlo formou bufetu či a'la carte. Večeři lze konzumovat za doprovodu příjemné živé hudby. Club-Café očekává své hosty se širokou nabídkou káv, koktejlů a ostatních nápojů, zmrzlinami a po domácku zhotovenými zákusky, při hezkém počasí i na terase. V hale mají hosté k dispozici drink-bar. Další služby: trezor, prádelna a čistírna, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, drogerie, biofitotéka, butik s oděvy, pro děti X-box v lobby, herna, venkovní hřiště, parkoviště u hotelu.


Wellness

Wellness centrum hotelu Béke nabízí svým hostům bazény s vodní plochou 3500 m² (dva kryté termální bazény, jeden krytý plavecký bazén, krytý zážitkový bazén, krytý dětský bazén, jeden venkovní termální bazén, dva venkovní plavecké bazény), svět sauny – aroma kabina, parní sauna, finská sauna, infra sauna. Možnost léčebných procedur za poplatek. V blízkosti hotelu se nachází tenisové a bowlingové hřiště, možnost zapůjčení jízdního kola a v létě speciálního šlapacího vozítka.

Hajdúszoboszló - hotel Béke ****

Uvedené trasy jsou společné pro všechny zájezdy autokarem. U daného termínu je vždy uvedena konkrétní trasa.

TRASA X: Plzeň – Beroun – Praha – Brno

TRASA X1: Praha – Brno

TRASA A: Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno  

TRASA B2: Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA B3: Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA G: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno  

TRASA H: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA K: Klášterec nad Ohří – Kadaň – Chomutov – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA K2: Praha – Kolín – Kutná Hora – Čáslav – Havlíčkův Brod – Jihlava – Brno

TRASA L: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

TRASA M: Děčín – Ústí nad Labem – Lovosice – Litoměřice – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA N: Nový Bor – Česká Lípa – Mělník – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno

TRASA O: Liberec – Mladá Boleslav – Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA O2: Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

TRASA P: Bělá pod Bezdězem – Mladá Boleslav – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno

TRASA S: Plzeň – Klatovy – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

TRASA S2: Sušice – Horažďovice – Strakonice – Vodňany – České Budějovice – Třeboň

Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Při nižším počtu je nabídnuto nejbližší možné nástupní místo na trase. Jednotlivé trasy mohou být změněny nebo doplněny o další nástupní místa. Doprava na některých trasách může být zajištěna náhradní dopravou (mikrobus, osobní auto, autobusová linka, vlak atd.) V případě náhradní dopravy je nutné přestoupit do hlavního autobusu, který zajišťuje dopravu do cílové stanice. Zasedací pořádky jsou vytvářeny pouze do hlavních autobusů.

Odjezdy do Maďarska: v pozdních večerních hodinách (Praha v cca 23,00). Odjezdy z Maďarska: ve večerních hodinách v cca 20,00.

Hajdúszoboszló - hotel Béke **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
01. 01. – 31. 12. 2021 1 noc polopenze

Hajdúszoboszló

Praha – Hajdúszoboszló 772 km, Brno – Hajdúszoboszló 570 km, Ostrava – Hajdúszoboszló 563 km, Písek – Hajdúszoboszló 753 km

Lázně
V r. 1925, při hledání ložiska zemního plynu, z vrtu hlubokého 1090 m, vytryskl vydatný termální pramen, horký 73 ºC a tím se změnil charakter zemědělského městečka na léčebné centrum. Voda má významný obsah hydrogen karbonátu, jódu, brómu a jiných prvků. Je vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, artritidy, bolestí a deformací páteře, Bechtěrevově nemoci, poúrazových a pooperačních stavů, bolestí svalů, onemocnění a zánětů nervů, některých psychických potížích, vyčerpanosti, chronických gynekologických zánětech, neplodnosti, chronických kožních nemocí a některých druhů ochrnutí.

Indikace
Chronická polyartritida (druhotný zánět více kloubů), artróza (degenerativní nemoc kloubů),
Bechtěrevova nemoc, chondróza, nemoci vegetativního nervového systému, stavy po dětské obrně, po mozkovém krvácení, po operaci mozku či obrnách jiného původu za účelem doléčování, rehabilitace po zlomeninách, poúrazová a pooperační rehabilitace, některé formy zúžení cév, chronická onemocnění gynekologická, neplodnost, chronické kožní nemoci (ekzémy, lupénka), svědění.

Bazény
Léčebné lázně: 4 venkovní termální bazény jsou propojeny širokými krytými chodbami. Uvnitř haly jsou 3 kryté bazény s odlišnou teplotou léčivé vody: 32, 36 a 38 °C. Dětem vstup zakázán!!!
Koupaliště: během léta se zde mohou rekreovat statisíce návštěvníků ve 13 bazénech jak s termální vodou tak sladkou (bazén s vlnobitím, plavecký bazén, perličkový a dětský s pozoruhodnými zážitky). Největší senzací je tzv. středozemní mořská pláž - největší ve střední Evropě. Podívanou skýtá také pirátská loď a zářící věž. Písečná pláž a palmy budí dojem koupání na mořském pobřeží. V květnu a září může být provoz venkovních bazénů omezen z důvodu nestálého počasí.
Aquapark: centrum skluzavek se nalézá v zadní části koupaliště na ploše 1 ha. Zde si na své přijdou jak malí, tak velcí návštěvníci. Aquapark nabízí velké množství vodních atrakcí včetně velkých skluzavek (čtyřtraťová obrovská kamikadze, mohutná skluzavka, „černá díra“, „šílená řeka“, Niagara, big hole, twister, z 12 metrů vysoké věže můžete sjíždět z devíti možných skluzavek). Děti pobaví maličké vodopády, v bazénu stojící sloni (jako živí), dětská skluzavka a dřevěné hřiště. Kdo se unaví klouzáním, může si odpočinout v proudící řece nebo 3 nových bazénech (pro dospělé, děti a nejmenší). V bazénu pro nejmenší pak stojí vodní hrad.

AQUA-PALACE
Aqua-Palace s vodní plochou 1 600 m² je zážitkem nejenom pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří si přejí zvláštní, tématické lázně a jedinečné wellness zážitky.
Exkluzivní dobrodružné bazény evokují různá období a různá místa (tropický bazén, bazén v ledové jeskyni, bazén s kinem, termální bazén Pávai, bazén v jeskyni, římský bazén, bazén Ganga, mořský bazén).
Koupání v bazénech je obohaceno různými prvky: vodní masáže, masáže, prameny, proudy, bublinkové lázně, vířivky atd. Rodinné a obří skluzavky jsou připravené pro ty, kdo milují aktivní dobrodružství ve vodě.
Speciální nabídka v Maďarsku - koupání pro rodiny nejen s malými dětmi.
Bazény pro batolata a maminky, pro děti místnosti na hraní i odpočinek, místnost pro přebalování těch nejmenších. Rodinný bazén, vířivka a 2 skluzavky pro starší děti.
Svět saun: finské sauny, infra sauny, parní komory, masážní sprchy, ochlazovací bazény.
Soukromé lázně pro rodiny a skupiny přátel: 3x soukromá jacuzzi, finská sauna.
Sportovní aktivity: 2 surfařské kanály pro milovníky vodních sportů, plavecký bazén, fitness, místnost na aerobic, 2 kurty na squash pro milovníky aktivního odpočinku.


Maďarsko - Hajdúszoboszló - hotel Béke ****