Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

hotel Pelion ****

Tapolca / Maďarsko

AKCE 4=3
CENA OD 1 650 Kč / osoba / 1 noc

  • Wellness s termálními bazény

Ubytování

Hotel má vlastní termální lázně. Nachází se v centru městečka, uprostřed parku přímo nad krasovou jeskyní, která je nejenom krásnou podívanou pro oči, ale její speciální mikroklima vykazuje i léčivé účinky, a proto je vhodná při léčení dýchacích potíží. Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky a postýlky, vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem, županem pro dospělé, WC, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, telefonem, trezorem, mini-barem, většina pokojů s balkonem. Dále nabízí apartmány (ložnice + obývací pokoj) a rodinné pokoje (dva propojené pokoje) za příplatek.


Hotelové služby

Klimatizovaná restaurace k podávání jídel formou bohatého bufetu. Recepce 24 hod., lobby bar, piano bar, kavárna, bar u bazénu, obchod s dárkovými předměty, úschovna zavazadel, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, kadeřnictví, prádelna, půjčovna kol, autopůjčovna, parkoviště. Mateřská školka aneb Club Pinocchio pro děti s programem, na zahradě (pokud to počasí dovolí) pirátská loď, trampolína, hřiště, dětský bazén, tobogán, minigolf, cyklo dráha.


Wellness

V hotelu je k dispozici wellness ostrov (2x vnitřní termální bazén 33°C, 37°C, vnitřní whirlpool, 1x zážitkový proplouvací bazén 32°C, vnitřní dětský bazén 34°C, venkovní koupaliště od května do září – plavecký bazén 25 m dlouhý 28 °C, venkovní dětský bazén je součástí zážitkového bazénu, 2 tobogány). Fitness centrum, svět sauny (sauna, biosauna, infrasauna, parní kabiny, ponorný bazén), aqua gymnastika, volejbal, stolní tenis. Klienti mají vstup do léčebné jeskyně, která je propojená s hotelem podzemní chodbou – doporučuje se alergikům, astmatikům, dále pro pročištění dýchacích cest nebo jen pro regeneraci. Za poplatek: solárium, 2 hřiště na squash, 2 tenisové kurty venkovní, badmintonové hřiště, minigolf, léčebné a wellness masáže.

Tapolca - hotel Pelion ****

AKCE 4 = 3 (2.1. – 1.7., 1.9. – 21.12., nástupy neděle, kromě SVÁTKŮ)

SVÁTKY: 9.4. – 14.4., 1.5. – 4.5., 30.5. – 2.6., 23.10. – 2.11., 21.12. – 2.1.2021

Tapolca - hotel Pelion **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
14. 04. – 01. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 1 990 Kč
01. 07. – 01. 09. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 2 090 Kč
01. 09. – 04. 11. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 1 990 Kč
04. 11. – 21. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 1 690 Kč
21. 12. – 02. 01. 2021 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 2 090 Kč

Tapolca

Praha – Tapolca 499 km, Brno – Tapolca 300 km, Ostrava – Tapolca 446 km, Písek – Tapolca 432 km

Více než 18-ti tisícové městečko je vzdáleno asi 15 km severně od Balatonu. Tapolca je městem jeskyní a vod. Systém podzemních chodeb vznikl ve vápencovém podloží vlivem proudů spodních vod.
Nejstarší listina vzpomíná zdejší usedlost už ve 12.století. Do 17. století zemědělské městečko změnilo svůj ráz vlivem rozvoje privilegovaných cechů. Výstavbou železnice v 19. století se Tapolca stala centrem průmyslu širokého okolí, zejména vinařství.
Život města ovlivnilo v r. 1902 objevení jezerní jeskyně, ojedinělé svého druhu, u které byly později vybudovány léčebné lázně.
Na břehu Mlýnského jezera se v letním období odehrávají hudební koncerty, soutěž ve vaření pörköltu, svěcení chleba, vojenské slavnosti s ohňostrojem, slavnosti a pouliční bál. Můžete navštívit výstavu vín, školní muzeum, galerie. Tapolca je ideálním místem k vyjížďkám na krátké výlety do okolí Balatonu a blízké Badacsonyské vinařské oblasti.

Lázně
Třípatrová jeskyně je zaplavena 19 ºC teplou vodou, pocházející z teplých a studených pramenů krasové vody. Do jeskyně, kterou tvoří vápenec, oddělený pískovými a jílovými usazeninami, vede 75 schodů. Po r. 1910 bylo z celkové délky chodeb 4 km zpřístupněno pro veřejnost 2,5 km, které je možné proplout člunem a tak sledovat okouzlující podzemní pohádkový svět. Zvláštní klima jeskyně má pozitivní účinky na alergie, astma a jiné onemocnění dýchacího ústrojí.
Přímo nad labyrintem jeskynních chodeb byl postaven léčebný dům, kde se poskytují terapie a později i moderní hotel vyšší kategorie, kde jsou k dispozici vnitřní i venkovní bazény s léčivou i obyčejnou vodou, pro děti a dospělé, fitness, minigolf, squash, sauna, kadeřnictví, dětský koutek, restaurace, kavárny, bar.


Ceník

2020 Tapolca - hotel Pelion (vlastní doprava).pdf

Stáhnout ceník pro hotel Pelion ****.

Maďarsko - Tapolca - hotel Pelion ****