Vážení klienti,

informujeme Vás v souvislosti vzniklé situace týkající se epidemického / pandemického onemocnění COVID-19.

- Pobočky CK Hungariatour: Praha, Dlouhá 38, Brno, Solniční 13 a Ostrava, Českobratrská 2227/7 jsou do odvolání uzavřené. V provozu je CK Hungariatour, Písek, Harantova 1359, INFOLINKA tel. 737 332 565, info@hungariatour.cz, pondělí – pátek 8,00 – 17,00. Kontakt je možný pouze telefonicky nebo e-mailem.

- Z důvodu aktuální situace jsou zrušeny všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 12.3. – 31.5.2020. Dále jsou zrušeny ke dni 12.5.2020 všechny zájezdy do Maďarska a Slovinska v období 1.6. – 30.6.2020. Úhrady za zakoupené zájezdy (včetně pojištění), které byly v období 12.3. – 30.6. 2020 zrušeny ze strany CK, Vám vrátíme. Netýká se pobytů a zájezdů, které již byly stornovány ze strany klienta dle našich VOP (Všeobecných stornovacích podmínek).

- K aktuální situaci v Maďarsku a ve Slovinsku sdělujeme, že jednotlivé hotely a lázně jsou ve fázi příprav na obnovení provozu. Některé subjekty poskytly pouze předběžné termíny zahájení provozu. Budeme Vás informovat až o konkrétních termínech a podmínkách provozu. V souvislosti s nařízeními vlády budou hotely a lázně zavádět bezpečnostní opatření, která mohou omezit čerpání Vámi objednaných služeb (např. v lázních nemusí být v provozu všechny bazény, sauny, šatny, atd., restaurace nebudou poskytovat stravování formou bufetu, ale jídla budou servírována ve stanovený čas a pro omezený počet osob, atd.). Nicméně jsme v kontaktu s našimi partnery v Maďarsku i ve Slovinsku a připravujeme pro Vás nabídky aktuálních pobytů a zájezdů, o kterých Vás v nejbližší možné době budeme prostřednictvím našich www.hungariatour.cz a Novin CK Hungariatour informovat.

- Doporučujeme důkladně zvážit, zda je v nejbližší době vhodné vycestovat. V případě zájmu je možno požádat naší CK o převedení zaplacených záloh na poukaz (voucher). Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení a pokud nedojde k jeho vyčerpání, bude v plné hodnotě vyplacen. Poukaz je pojištěn pro případ úpadku CK. Převedení záloh na poukaz není podmíněno doplacením zájezdu.

Upozorňujeme, že omezení služeb z výše uvedených důvodů nebude kompenzováno.

- Vaše dotazy či požadavky nám zasílejte písemnou formou na info@hungariatour.cz nebo poštou na adresu CK Hungariatour, Harantova 1359, Písek 397 01. Sledujte též aktuální info na našich www.hungariatour.cz.

Děkujeme za Vaši mnohaletou přízeň a hlavně pochopení v této složité situaci a věříme, že Vaše oblíbené hotely a lázně již brzy k plné spokojenosti prostřednictvím naší CK navštívíte. Přejeme Vám i Vašim blízkým hodně zdraví.

Kolektiv CK Hungariatour

hotel Sotelia****S

Podčetrtek (lázně Olimia) / Slovinsko

NOVINKA
CENA OD 2 490 Kč / osoba / 1 noc

  • Pro rodiny s dětmi
  • Novinka
  • Vstup do lázní
  • Vstup do aquaparku

Ubytování

Lázně Olimia se nachází ve východní části Slovinska v malebném městečku Podčetrtek. Najdete zde jedno z nejlepších wellness center pro relaxaci ve Slovinsku, které je vkusně zasazeno do zvlněné, mírně kopcovité krajiny plné vinohradů a zelených lesů. Skládá se z prestižního Wellness Orhidelia a Wellness Termalija. Wellness Termalija je rozdělené na Termalija Family Fun pro rodiny s dětmi, na Termalija Relax pro všechny, kteří hledají relaxaci a rekreační plavání a na Svět sauny.

Hotel Sotelia je vhodný pro náročné klienty, je propojen podzemní chodbou s Wellness Termalija a Wellness Orhidelia. Wellness hotel Sotelia provozuje také Spa Armonia – Wellness Centre, k jehož nabídce patří kosmetické procedury a různé masáže, včetně tradičních a ajurvédských masáží (za příplatek). Wellness Orhidelia poskytuje za poplatek další wellness procedury. K dispozici je dětský pískový bazén a hřiště, 2 tobogány a 7D kino.

Hotel nabízí 1 a 2 lůžkové klimatizované pokoje, apartmány i rodinné pokoje s moderním nábytkem, vybavené koupelnou se sprchou / vanou, WC, županem, fénem, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, rádiem, telefonem, trezorem, mini-barem a balkonem.


Hotelové služby

V místní restauraci se podávají jídla formou bufetu a také à la carte. Za pěkného počasí si můžete vychutnat jídlo na sluneční terase. Hosté mohou navštívit bar s širokou nabídkou vín nebo hotelovou kavárnu. Samozřejmostí je recepce 24 hodin, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, parkoviště.


Wellness

Bazény ve Wellness Termalija: 2000 m² vodní plochy (velký proplouvací bazén 30-32 °C, masážní trysky, vodopád, rychlá řeka, bazén pod stanem 28-32 °C, masážní trysky, uzavřený tobogán se světelnými efekty, vodní Aqua bar, 2 dětské bazény 32-36 °C, 3 vířivky 34-36 °C. Součástí lázní Olimia je letní areál Thermal park Aqualuna (asi 1 km od hotelu) s vodní plochou 3000 m²: bazény s termální vodou, tobogány, nejrůznější skluzavky, bazén s umělým vlnobitím, Aquadžungle, Aquasafari, animační programy pro děti, vodní a taneční plochy nebo denní a noční bar. Otevřeno je dle počasí od 1. 5. do 30.9.

V okolí možnost využít tenisové a golfové hřiště (3 km), rybolov, bowling, minigolf.

Podčetrtek (lázně Olimia) - hotel Sotelia****S

SLEVA 10 % při pobytu 4 noci a více

Podčetrtek (lázně Olimia) - hotel Sotelia****S - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena
03. 05. – 17. 07. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (po,út,st,čt,ne) 2 490 Kč
17. 07. – 23. 08. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 3 290 Kč
23. 08. – 23. 10. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (po,út,st,čt,ne) 2 490 Kč
23. 10. – 01. 11. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 3 290 Kč
01. 11. – 04. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (po,út,st,čt,ne) 2 490 Kč
04. 12. – 08. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 3 290 Kč
08. 12. – 20. 12. 2020 1 noc polopenze řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji (po,út,st,čt,ne) 2 490 Kč

Podčetrtek (lázně Olimia)

Praha – Podčetrtek 582 km, Brno – Podčetrtek 437 km, Ostrava – Podčetrtek 601 km, Písek – Podčetrtek 482 km

Podčetrtek – termální lázně Olimia

Lázně Olimia se nachází ve východní části Slovinska v malebném městečku Podčetrtek. Najdete zde jedno z nejlepších wellness center pro relaxaci ve Slovinsku, které je vkusně zasazeno do zvlněné, mírně kopcovité krajiny plné vinohradů a zelených lesů. Skládá se z prestižního Wellness Orhidelia a Wellness Termalija. Wellness Termalija je rozdělené na Termalija Family Fun pro rodiny s dětmi, na Termalija Relax pro všechny, kteří hledají relaxaci a rekreační plavání a na Svět sauny.

V neposlední řadě je součástí termální park Aqualuna (cca 1 km od hotelu), moderní zábavní venkovní komplex se spoustou dětských atrakcí, s vodní plochou 3000 m², skluzavkami, tobogány, Aquadžunglí, Aquasafari a spoustou animačních programů pro děti.

Bazény jsou plněny termální vodou z 5 okolních pramenů, s teplotou 28-36 °C a vysokým obsahem hořčíku a vápníku. Radovánky tedy nepřináší jen zábavu, ale také prospívají zdraví (zlepšení krevního oběhu, stimulace metabolismu, posílení imunitního systému, protizánětlivé účinky).


Slovinsko - Podčetrtek (lázně Olimia) - hotel Sotelia****S