hotel Radin ****

Radenci / Slovinsko

  • Pro kardiaky
  • Vstup do lázní

Ubytování

Hotel Radin je centrálním hotelem v Radenci Health Resort, který vítá své hosty u bohatých minerálních pramenů, majících blahodárné účinky na kardiovaskulární systém. Radenci Health Resort ve Slovinsku získal své první hosty již v roce 1882 a i v současné době se využívá síla minerální vody, která má příznivý vliv na kardiovaskulární onemocnění, onemocnění ledvin a močových cest, revmatických stavů, poruch pohybového ústrojí a poruchy trávení.
Hotel nabízí 291 příjemných a pohodlných pokojů s veškerým potřebným komfortem pro odpočinkovou dovolenou. Většina 2 lůžkových pokojů STANDARD, PREMIUM, SUITE může mít přistýlku. Každý pokoj má koupelnu se sprchou nebo vanou, fén, župan, telefon, rádio, satelitní TV, mini-bar, trezor. ECONOMY pokoje jsou menší pokoje s francouzskou postelí bez možnosti přistýlky.
Radin A – není internetové připojení na pokojích, pouze v loby Wi-Fi připojení, většina pokojů s balkonem a jsou bez klimatizace.
Radin B – kabelové internetové připojení, pokoje mají francouzský balkon a klimatizaci.


Hotelové služby

Restaurace nabízí kromě místních i mezinárodních jídel řadu vegetariánských a dietních jídel. Denní bar, recepce, výtahy, Wi-Fi, půjčovna kol, dětské hřiště, parkování.


Wellness

Hosté využívají vodní park Radenci Heath Resort o vodní rozloze 1460 m2 s 10 bazény, z nichž některé jsou spojeny dohromady (vnitřní plavecký bazén, vnitřní a venkovní bazén s termální minerální vodou, krytý termální bazén 37 °C, zážitkové dětské bazény s vyhřívanou a termální vodou o teplotě 33-34 °C, Kneippův bazén, zážitkový bazén s vodopády, vodní a podvodní masáže, divoká řeka). Fitness, svět sauny. Vnitřní a venkovní tenisový kurt (za poplatek).

Radenci - hotel Radin ****

ZDARMA 1 dítě do 12 let a 1 dítě do 6 let se 2 dosp. osobami (děti spí na 1 přistýlce) u pobytů min. na 3 noci v termínech: 22.6. – 9.9., 25.9. – 3.10., 26.10. – 4.11., 16.11. – 20.11., 21.12. – 30.12.

TRASA A: Karlovy Vary – Rakovník – Kladno – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno
TRASA E: Plzeň – Beroun – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA G: Liberec – Jablonce nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA L: Liberec – Jablonec nad Nisou – Mladá Boleslav – Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň
TRASA M: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno
TRASA O2: Praha – Příbram – Písek – České Budějovice – Třeboň

Trasy jsou garantovány při min. počtu 25 osob. Při menším počtu osob na trase může být doprava zajištěna svozovým autobusem. Nástupní místo je garantováno při min. počtu 8 osob. Garance trasy se rozumí od nástupního místa do cílové destinace.

Odjezd z ČR v nočních hodinách dle odjezdového místa. Příjezd do Slovinska v odpoledních hodinách. Ubytování od cca 14,00. Odjezd ze Slovinska v dopoledních hodinách. Přesný čas určí delegát, který je společný pro obě letoviska (Moravske Toplice, Radenci).

Radenci - hotel Radin **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena

Radenci

Praha – Radenci 557 km, Brno – Radenci 343 km, Ostrava – Radenci 507 km, Písek – Radenci 462 km

Nedotčená příroda láká návštěvníky k turistice a cykloturistice. Stezka z Radenci do Hrastje vede podél řeky Mura přes nedotčenou krajinu s jedinečnou faunou a flórou. Radgonska sklípek je jeden z nejzajímavějších vinařství láhvového vína a šumivá vína. Sklípek postavený ve tvaru písmene V se nachází pod hradním vrchem. V minulosti byl využíván pro skladování ledu z řeky Mura, různých plodin a produktů.

Lázně
Lázně Radenci leží na pomezí Panonské nížiny, blízko hraničních přechodů s Rakouskem a Maďarskem. Byly vybudovány na přírodním zdroji minerální vody. Přírodní léčivé vlastnosti minerální vody byly uznány už v 1882, kdy se zde léčili první hosté. Lázně jsou známé i díky své minerální vodě Radenska, kterou lze koupit skoro všude ve střední Evropě. Pramen byl objeven v roce 1833 a „minerálka“ byla poprvé natočena v roce 1896. Záhy si našla svou cestu jak do Říma na stůl papeže, tak na vídeňský císařský dvůr.
Lázně jsou vyhlášeny svými nejmodernějšími lékařskými přístroji pro kardiovaskulární diagnostická vyšetření. Dále mají k dispozici tým lázeňských i specializovaných lékařů (internistů, kardiologů, fyzioterapeutů), kteří se starají o zdraví hotelových hostů 24 hodin denně. Zdravotní centrum „Tri srca“ v Radenci nabízí rehabilitaci pacientů s kardiovaskulárním onemocněním.

Indikace
Kardiovaskulární onemocnění (stav po infarktu myokardu, stavy po operaci srdce, poruchy srdečního rytmu, angina pectoris, vysoký krevní tlak, obtíže krevního oběhu dolních končetin, neurologická onemocnění, úrazy a onemocnění centrálního a periferního nervového systému, metabolická onemocnění (cukrovka, obezita), onemocnění ledvin a močových cest, osteoporóza, revmatizmus, artróza.


Ceník

2018 Slovinsko - Radenci - hotel Radin.pdf

Stáhnout ceník pro hotel Radin ****.

Slovinsko - Radenci - hotel Radin ****